Юні тальнівці знову серед найкращих - Вісті Черкащини

Юні тальнівці знову серед найкращих

Юні танцюристи, вокалісти та боксери привезли цієї неділі кілька призових місць у рідне місто, чим дуже обрадували своїх тренерів, рідних та близьких.

Першими були боксери: Дмитро Письменний, Максим Остапенко, Олександр Швед, Анатолій Коробчук – вихованці боксерського клубу «Тріумф – Спорт» на базі Тальнівської ДЮСШ (тренер Іван Бабой), які в суботу повернулися із Кам’янця-Подільського з Міжнародного турніру з боксу пам’яті Миколи Солопчука. Серед 200 учасників з різних областей України, Білорусії та Молдови наші хлопці (2 маньківці, 2 тальнівці) – найкращі, у них золоті медалі.

«Неймовірний 100% результат і в підсумку – одна з найкращих команд турніру. Вітаємо!» – читаємо на сторінці тренера хлопців Івана Бабоя у Фейсбук.

А у неділю 10 листопада вихованці хореографічного колективу «Фантазія» під керівництвом Людмили Бабой (Тальнівська ДМШ) побували у Києві на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірки та зіроньки», що проходив у торгово-розважальному центрі «Dream Town-2». Талановиті діти із Київської, Хмельницької, Донецької, Вінницької, Сумської, Черкаської областей та міста Києва змагалися за звання кращих з хореографії, вокалу, театрального та навіть циркового мистецтва.

«Фантазію» представляли 4 вікові групи (від 6 до 14 років). Високопрофесійне вимогливе журі цього разу не було щедрим на перші місця. Проте «Веселі мишенята» наскільки сподобалися і суддям, і публіці, що перше місце їм було гарантовано. Ще три групи колективу «Фантазія» повернулися додому з призовими другими місцями.

Їздили на конкурс і 2 вокальні ансамблі «Ластівка» та «Перлинка» Тальнівської ДМШ (керівник Олена Катернога) та привезли 2-і місця.

Усі переможці були нагороджені пам’ятними медалями, сувенірами та сертифікатами на ігрові зони та атракціони розважального центру.

-Навіть трохи сумно, що закінчився цей день. Свято вдалося яскравим, емоційним, насиченим, незабутнім. Зірочки! Ви найкращі! Наполегливо йдіть вперед і ви обов’язково досягнете кращих результатів. Любимо, дякуємо і віримо у вас, наші юні таланти! – підсумувала організатор конкурсу Олена Некрасова.

Натхненні перемогою юні зірки та зірочки повернулися додому і вже планують поїздки на нові фестивалі та конкурси.

Ліна ЯЛОВСЬКА

16.11.2019 09:53
Переглядів: 1535
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.