Юні спортсменки гідно представили Тальнівщину на змаганнях у Черкасах

15 жовтня в Черкаському міському будинку культури ім. І. Кулика відбувся Чемпіонат з дитячо-юнацького фітнесу, модельного фітнесу та фітденсу. Із сольними номерами Тальнівщину гідно представляли вісім вихованок ГО «Енергія» та дитячо-юнацької спортивної школи (керівник Ірина Присяжнюк). Дівчата зайняли достойні місця у своїх вікових категоріях. Дует у складі Владислави Довгополої та Марини Хомутовської вкотре заслужено отримав 1 місце. Крім цього, Марина стала чемпіонкою (1+ліга). Другі місця вибороли Марія Приходько (1 ліга), Владислава Довгопола (фітнес-денс) та Юлія Ряба (2 ліга). Треті місця забрали Катя Лісова (1 ліга), Ніколь Якименко (2 ліга) та Ніка Попова (2 ліга). Шосте місце зайняла Владислава Міхновець.

– Всі дівчатка молодці! Гарно старались та показали свою майстерність. Дякую мамам юних спортсменок за підтримку, дружню атмосферу та позитив! Дякую також організаторам змагань – Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаській обласній федерації бодібілдингу та фітнесу за комфорт та справедливе суддівство, – написала на своїй сторінці у фейсбуці Ірина Присяжнюк.

Змагання стали відбірковими на Чемпіонат України, який вже 22 жовтня стартує в м. Кременчук Полтавської області.