Юна музикантка з Черкащини Вероніка Швед виборола І місце у Міжнародному конкурсі - Вісті Черкащини

Юна музикантка з Черкащини Вероніка Швед виборола І місце у Міжнародному конкурсі

«Впевнений: це майбутня зірка України!»

Наші читачі, напевне, пам’ятають талановиту музикантку Вероніку Швед з Тального, що на Черкащині, яка у свої 13 оволоділа 15-ма музичними інструментами. У минулому році  ми писали про неї на сторінках видання.

Приємною несподіванкою став телефонний дзвінок в редакцію газети «Новий Дзвін» її вчителя гармоніки та акордеона Івана Івановича Сухого з Жашкова. До речі, Іван Іванович – заслужений працівник культури України, кавалер орденів «За заслуги» 3-го та 2-го ступенів, член Національної спілки журналістів України. Не приховуючи гордості за талановиту ученицю, він розповів, що Вероніка Швед зайняла 1-е місце (у своїй категорії) в Міжнародному конкурсі «Балтійський Бриз», який цього року, у зв’язку з карантином, проводився дистанційно. У ньому взяли участь більше 400 учасників з Греції, Болгарії, Білорусі, Грузії, країн Прибалтики та України. Його проведення стало можливим за підтримки Міністерства культури України, Національної всеукраїнської спілки та Європейської асоціації фольклорних фестивалів.

Вероніка віртуозно виконала на гармоніці дві композиції «Івушка» та «Краков’як». Професійний відеозапис виконання Іван Іванович надіслав на розгляд компетентного журі конкурсу. Результат – перше місце та Диплом європейського зразка.

Ольга Швед, мама дівчинки, вбачає у перемозі доньки велику заслугу викладача: «Він не лише талановитий музикант, а й вчитель, – запевняє жінка. – З великим задоволенням Вероніка до карантину їздила на уроки та консультації в Жашків, нині вони з Іваном Івановичем займаються дистанційно. Це він був ініціатором участі Вероніки у цьому престижному фестивалі-конкурсі» .

– Я маю 26 талановитих учнів, серед них – тальнівчанка Вероніка Швед. Скажу по правді: я пишаюся такою ученицею. Вітаю Вероніку з перемогою, бажаю їй творчих результатів, а також сили, енергії, натхнення. Впевнений: це майбутня зірка України! – каже наставник.

Ми розділяємо радість і приєднуємося до щирих побажань вчителя. Вероніко, не відмовляйся від своєї мрії!

Ліна ЯЛОВСЬКА

28.05.2020 11:24
Переглядів: 901
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.