«Я працюю на громадських засадах, а вона за більше як 20.000 щомісяця»

Все б нічого, але під час сесії голова Тальнівської райради Валентина Любомська нахабно заявила, що в її повноваження не входить вирішення проблем в освіті, медицині та наповненні бюджету, адже це все недоопрацювання депутатів райради, роботу яких вона лишень має організовувати.

Коли ж депутат райради Олександр Пилипенко попросив слово, аби висловити свою чітку позицію проти преміювання Любомської, та, «з великими зусиллями» дозволивши, слухала його і нахабно посміхалася. Потім нагадала усім присутнім ще раз, і, зокрема, Олександру Пилипенку, що проблеми в освіті, медицині, наповненні бюджету – це не її повноваження:

-Я не можу приймати участь у обговоренні своєї зарплати, але не можу не зреагувати на слова Олександр Федосійовича. Голова райради обрана із числа депутатів, для того щоб організовувати роботу депутатів і ради. Якщо у питанні медицини, освіти і всього іншого, є недоопрацювання, то Олександр Федосійович, вас, як депутата, в першу чергу це стосується і це також є вашим недоопрацюванням. Тому, що робота депутатів і є роботою ради. Підготуйте законодавство де йдеться про те, що голова райради несе відповідальність або має вирішувати питання наповнення бюджету, або питання реформування освіти, чи інших структур. Ці питання розглядаються у комісіях і саме голови комісій мають працювати і виносити проєкт рішень у сесійну залу, – зазначила Любомська.

На посаді голови Тальнівської РДА Валентина Любомська теж любила наголошувати, що проблеми району у різних галузях – не її повноваження. А коли діло доходить до преміювання, до допомоги на оздоровлення та на вирішення матеріально-побутових питань, чиновниця тут як тут наставляє кишені.

Згадаймо, хоча б факт, коли Валентина Любомська вперше обиралась головою райради, вона привселюдно заявляла з трибуни, що її задача наповнювати районний бюджет і навіть розповідала, яким чином планує це зробити. Але тепер чиновниця заявляє інше, відхрещується від своїх обіцяних слів, натомість, тишком-нишком намагається повпливати на те, аби їй добавили премію за роботу, яку вона не виконує і спихає все на депутатські спини.

Чому ж перед сесію просили доплатити головисі за інтенсивність праці 50% до окладу, адже вона «тягнеться з усіх сил», працюючи. Коли ж вона сама заявляє, що її повноваження такі обмежені. Уся ж робота то відповідальність депутатів, які щоразу кидаючи свої справи, бізнес, роботу мчать у райраду, аби відпрацювати безоплатно ради людей на благо району.

-Я працюю на громадських засадах, а вона за більше 20.000 щомісяця. Не надриваючись, а потім заявляє, що в її повноваження нічого не входить, – скаржиться після сесії депутатка Тальнівської райради. Колега, що проходить поруч її підтримує!

Олександр ГРИГОРУК

13.12.2019 10:26
Переглядів: 2562
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.