«Всяке борошно перепробували, але це – найкраще!»

ТОВ «Урочище Журавське» запропонувало пайовикам борошно зі значною знижкою

Сільгоспвиробники з Кривих Колін, що на Черкащині, Володимир Мовчан та Ігор Новицький у цей нелегкий для всієї країни час вирішили надати своїм пайовикам суттєву підтримку – запропонували борошно заводу «Мовер Міл» зі знижкою до 15 %.
Борошно цього підприємства під торговою маркою «Перший млин» вже давно завоювало симпатії найвибагливіших черкаських господинь. Нині ж воно користується ще більшим попитом. Адже багато людей, дотримуючись карантину, значно рідше ходять у магазин, а печуть хліб, здобу вдома. Особливо відчутно це на селі.
– Наші підприємства, перш за все, спрямовані на підтримку соціальної політики, а зараз це дуже важливо, – розповідає Володимир Мовчан.


Цю ініціативу вже оцінили на Катеринопільщині.
– Ми замовили для пайовиків «Урочища Журавського» 12 мішків по 25 кг. 8 мішків замовники уже забрали. Хороше борошно. Люди задоволені що якістю, що ціною, − розповідає мешканець Киселівки Сергій Салата.
У Ступичному, зі слів місцевої мешканки Віри Рудь, пайовики вже 14 разів замовляли мішки по 25 кг, а троє придбали відразу по 50 кг борошна. «На жаль, зараз дріжджі важко в магазині вхопити, але борошно люди беруть. Дякують, що вдалося купити за пільговою ціною», − каже жінка.
Хвалять «Перший млин» і пайовики в Кайтанівці. «Ми попередньо запитали, хто купуватиме. Замовили 500 кг. Уже все розібрали. Люди задоволені. Борошно вищого ґатунку, гарна ціна, вареники виходять красиві, біленькі, пухкенькі», − поділився враженнями Іван Рудаков.
У Кайтанівському магазині-кафе борошно «Перший млин» також у тренді, щоправда, коштує трохи дорожче. «Лише за день ми продали 4 мішки по 25 кг. (Це при тому, що люди зараз дуже рідко скуповуються). Та й самі ми цим борошном постійно користуємось. Всяке борошно перепробували, але це – найкраще!

Ось для нашого кафе пиріжків з капустою понапікали, погляньте, які вийшли!» − говорить власниця крамниці Таїса Жиляк.
Таку пропозицію теж оцінили пайовики Тальнівщини, які нещодавно придбали борошно «Перший Млин»:
-Закупила кілька мішків борошна за вигідною ціною. У магазин виходжу рідко, тому хліб та здобу для діток стала випікати сама. Виходить набагато дешевше, ніж щодня купувати хлібину за 15 гривень та булочки за тією ж ціною для нашої сім’ї. Ніхто не знає, як буде з епідемією наступного тижня. Можливо, й взагалі заборонять виходити з будинку у цілях безпеки. Такі акції зі знижками вважаю доцільними у цей нелегкий час, – ділиться господиня Марина Бондаренко із села на Тальнівщині.
До речі, у віддаленому селі Чеснопіль Тальнівського району, де немає ні магазину, ні автобусного сполучення, підприємство спеціальним рейсом доставило борошно «Перший Млин» пайовикам за пільговими цінами.

Аби придбати борошно зі знижками у Тальнівському районі, треба попередньо звернутися до представника підприємства (Ольги Михайлівни Дяченко +38(098)2315993). У місті Тальному купити пільгове борошно вищого ґатунку можна на оптовій базі ФОП Склярук, що біля великого базару. У Кривих Колінах – офіс ТОВ «Урочище Журавське» у приміщенні сільради (середа, п’ятниця), попередньо записавшись у представника на об’єм. Для пайовиків Катеринопільського району: с. Ступичне – магазин, представник Віра Рудь (+38(096)0342814), с. Кисилівка – представник Сергій Салата (+38(097)0872434), с. Кайтанівка – представник Іван Рудаков (+38(097)5457962).

Анна ДРАГУН, Тетяна ІВАШКЕВИЧ

08.04.2020 13:17
Переглядів: 1086
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.