Вітаємо з триєдиним святом!

Шановні жителі міста Тальне, брати і сестри у Христі, 14 жовтня Свята Православна Церква вшановує пам’ять Покрови Пресвятої Богородиці Діви Марії, Божої Матері.
В часи сьогодення український народ, відриваючись від епохи комуністичної ідеології, повертається до пам’яті народної свідомості, яка нагадує нам, що Покров Пресвятої Богородиці, не в Константинополі Х століття, не в Києві ХІІ століття, не на Запорізькій Січі XVIII століття, а тут і зараз з кожним християнином, який з вірою і надією в молитві звертається до Святої Діви, шукаючи захисту і допомоги. Просячи молитви за себе, за свою родину, за свою Батьківщину в Божої Матері до Свого Божественного Сина. Історія церкви та нашого народу свідчить кожній людині про Бога, Який присутній у її житті, про Бога, Який є люблячим Отцем і чуйним до прохань своїх не надто чемних дітей. І якщо молитва однієї людини є важливою для Бога, то тим паче – молитва цілого народу, який просить помочі у свого Небесного Отця. Адже такий народ безперечно перебуває під Покровом Богородиці, Яка також підносить за нього до Бога Свої молитви.
Особливо сьогодні, в умовах військової агресії з боку Російської Федерації, хочеться вірити і сподіватися, що ХХІ століття увійде в історію нашого народу як час Покрову і захисту Божої Матері українського народу, що як і тоді, так і тепер ми знайдемо захист від ворогів, утіху від скорбот, підтримку в слабкості, зцілення у хворобах в молитві до Діви Богородиці, яка повсякчасно молить за нас Свого Божественного Сина.
Громада православних християн храму первоверховних апостолів Петра і Павла міста Тальне вітає українських воїнів, волонтерів, військових капеланів та усіх громадян з нагоди Дня захисника України. Зичимо усім добра, миру та любові. Божих благословінь на многії літа.

14.10.2021 08:00
Переглядів: 296
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.