Вітаємо з професійним святом! - Вісті Черкащини

Вітаємо з професійним святом!

Сьогодні, 18 жовтня, в Україні відзначають День працівника харчової промисловості. Це свято стосується всіх працівників, які годують нашу державу, виготовляють якісні продукти й роблять життя українців смачнішим.
День працівників харчової промисловості – свято з великою історією. Запроваджене воно було ще у 1966 році.
В Україні це свято щорічно відзначається відповідно до указу президента України від 8 серпня 1995 року. Вшанування праці харчовиків відбувається у третю неділю жовтня. Таким чином, цьогоріч воно припало на 18 жовтня.
У день професійного свята зичимо Вам гарного святкового настрою, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Нехай Ваша праця гідно оплачується, а в домівках панує любов, злагода та взаєморозуміння, життя буде солодким, без гірких і гострих спецій, переповнене позитивними та незабутніми моментами.


Ми пишаємося нашим земляком та також хочемо привітати – Євгенія Безталанного. Сьогодні він отримав нагороду за високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток харчової і переробної промисловості від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.


Зі святом!

18.10.2020 12:16
Переглядів: 249
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.