Вітаємо з Новим 2021 Роком!

Вітаємо з Новим роком!
Шановні жителі громади, у переддень Нового року хочемо побажати міцного здоров’я і злагоди Вашим родинам! 2020-й рік був викликом для всіх нас, він навчив боротися з пандемією, опановувати нові професії, цінувати час із рідними та друзями, він навчив співчувати, допомагати один одному, підтримувати. На жаль, хвороба забрала життя багатьох тальнівців, нехай усім їм буде Світла пам’ять! Попри сумні підсумки року, що минає, все ж жевріє вогник надії, що все буде добре. 2021 рік – рік бика, що символізує фінансовий оптимізм і процвітання. Віримо, що прийдешній рік буде щедрим на нові здобутки, на врожай, на перемогу над страшною хворобою. Разом ми зможемо подолати всі негаразди і щиро посміхатися в моменти щастя. Нехай так буде для кожного з Вас!
З повагою родина Новицьких


Прийміть щирі вітання з Новим 2021 роком!
Ось і закінчився ще один рік, який був сповнений безліччю сподівань і тривог, радістю і мріями, здобутками і втратами. За цей рік ми ще більше історично змужніли, зросли духовно та стали мудрішими. Нехай Новий 2021 рік принесе кожному з Вас успіхи у всіх починаннях, впевненість у завтрашньому дні, родинне щастя, міцне здоров’я, благополуччя, достаток та злагоду у Ваших оселях. Хай буде щедрим рік прийдешній на безмежне натхнення, яскраві успіхи, приємний смак перемог та дарує процвітання, невичерпний оптимізм та позитивні зміни.
Нехай Різдвяна зірка запалить у Ваших серцях вогонь віри, надії та любові, над кожною родиною зійде Боже благословення, а благодатне світло Божественної любові, яке засяяло з Віфлеємської печери в ніч Різдва Христового, буде з усіма Вами. Щасливого Вам Нового року і веселих Різдвяних свят!
З повагою Євгеній Безталанний, ПП «Слуга Народу», секретар Тальнівської міськради


Невтомний календар невблаганно перегортає сторінки нашого життя. Незабаром відійде в історію 2020 рік. А ступить на нашу прекрасну планету Земля Новий 2021 рік. Вітаю всіх жителів Тальнівщини з прийдешнім Новим роком. Бажаю кожному із Вас, Вашим родинам міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного тепла, довгих років життя. Бажаю, щоб у 2021 році настав нарешті довгоочікуваний мир в країні. Будемо молити Бога, щоб вірус, що прийшов до нас у минулому році, пішов туди, звідки прийшов.
Нехай в Новому році здійснюються всі Ваші заповітні мрії і бажання. Мудрості, терпіння та взаєморозуміння всім нам.
З повагою Павло Козаченко, Голова депутатської фракції «За майбутнє»


Бажаю удачі і щастя! Миру, здоров’я, радості і добра! Хочеться, щоб у 2021 році закінчилася війна і були повернені захоплені території. Керувати країною, закладами науки, освіти, культури, ЗМІ, банками, судами, прокуратурою повинні лише чесні, щирі, досвідчені, умілі етнічні українці. Все Національне багатство України – земля, водні та лісові ресурси, корисні копалини – все це згідно Конституції належить народові України, тому дивіденди від їх використання повинні накопичуватися на спецрахунках жителів.
Ресурси повинні продаватися не як сировина, а лише у вигляді готового товару, цим забезпечуватиметься населення роботою, а країна і її жителі ставатимуть багатшими.
Вважаю, що 2021 рік стане роком кардинальних змін в становленні України як держави.
Діймо, робімо, не спімо!
З повагою Анатолій Ковальов, Голова фракції ПП «Сила і честь»


Вітаю всіх жителів Тальнівщини з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю всіх миру, спокою в сім’ях, добробуту, здоров’я та щасливої долі.
Дякую всім, хто підтримав мене і моїх товаришів на виборах. Подальша доля Тальнівщини буде значною мірою залежати від ефективності роботи новообраних міського голови, депутатів, структурних підрозділів міської ради.
Перші сесії показали, що депутатський корпус розуміє свою відповідальність за долю громади і спроможний незалежно від партійної приналежності вирішувати невідкладні організаційні питання. Влада має нести відповідальність за свої дії та працювати на благо людей.
Користуючись нагодою, передаю вітання колективам і ветеранам Кобринівської школи, школи-інтернату, Тальнівського цукрозаводу, органів виконавчої влади, у яких я пропрацював довгий час.
З повагою Анатолій Комар, Голова фракції «ОПЗЖ»


Так повелося, що кожен новий рік ми зустрічаємо з новими сподіваннями й надіями – на добрі зміни, на добробут своєї родини, на краще життя для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання, залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої життєвої позиції, відповідальності, толерантності та щоденної кропіткої праці.
Шановні жителі громади, дорогі земляки! Сердечно вітаю Вас з Новорічними та Різдвяними святами. Нехай цей рік принесе злагоду та добробут у кожну родину, економічне зростання та розквіт у нашу громаду, мир і стабільність у нашу державу, здоров’я та впевненість кожному з нас. Бажаю Вам гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панує гармонія та супроводжує вдача.
2020 рік, що стає історією, був доволі непростим роком, що приніс нам багато випробувань, водночас він став роком змін, які, впевнений, приведуть до оновлення нашої громади. У році, що минає, нам треба залишити розбрат та протистояння, а у новий 2021-й взяти виключно консолідацію та конструктивний діалог. Переконаний, для вирішення завдань сьогодення у нас вистачить досвіду, мудрості та наполегливості.
З Новим 2021 роком! Нехай чарівне сяйво Різдвяної зірки принесе у кожну оселю атмосферу добра, радості та Божої благодаті.
З повагою Микола Гурбич, Голова депутатської фракції «Європейська Солідарність»

31.12.2020 09:00
Переглядів: 708
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.