Військовому із Тальнівщини потрібні кошти на авто для бойових завдань

Військовому родом із села Глибочок на Тальнівщині Максиму С. потрібна наша із вами допомога. Бригада, якій служить чоловік потребує автомобіль, аби якісніше виконувати бойові завдання. Наразі хлопці перебувають у Бахмуті на Донеччині, де точаться важкі бої.

Дружина військового Мирослава розповідає, що попередні дві машини, які були у військових – знищені. І наразі наш захисники лишились транспорту для пересування. Для купівлі нового авто не вистачає близько 120 тисяч гривень, початковою сумою збору була сума 200 тис грн, однак 80 000 уже вдалося зібрати. Також певну суму бійці забезпечать своїми силами.

– Вони на передовій в самому пеклі війни, захищають нас з вами, а ми маємо змогу допомогти їм у цьому. Автомобіль для них – це не розкіш, а додатковий шанс на життя. Наявність машини врятує чийогось батька, чоловіка, брата, сина, – говорить дружина Мирослава.

Наша редакція звертається до всіх тальнівчан, якщо у вас є змога приєднатись до збору – приєднайтесь! Кожна гривня важлива і наближає нас до Перемоги! Не важливо яку суму ви задонатите, головне яку суму вдасться зібрати разом, адже разом – ми сила!

Надіслати кошти для придбання авто можна вже зараз:

Карта ПриватБанку 5169360006028207

Карта Монобанку 5375411422129853 (Сорока Мирослава Володимирівна)

Тая АГАВЕРІЄВА

Читайте також: Бригаді військових, у якій служить боєць із Тальнівщини, потрібні кошти на тепловізор

Читайте нас також в Telegram!

23.11.2022 16:03
Переглядів: 642
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.