Відремонтували зал власними силами

У травні цього року ми писали про незадовільний стан спортзалу у приміщенні Тальнівського МЦКД. Відвідувачі нарікали на цвілі стіни та жалюгідний спортивний інвентар. Тоді нам обіцяв т.в.о. начальника відділу культури Віталій Шуляк до кінця червня відремонтувати тренажери, а ремонт приміщення зробити після створення господарської групи. Щоб довго не чекати, відремонтували зал власними силами.

-За гроші, що акумулювалися на спецрахунку (плата за спортзал) та незначні фінанси, виділені на ремонт МЦКД. Не наймаючи підрядників, працівники закладу, і не тільки технічні, взялися до роботи. Повністю зняли ушкоджену цвіллю штукатурку і нанесли нову із застосуванням протигрибкових сумішей без використання води, щоб запобігти утворенню вологи, – розповідає Віталій Шуляк.

Оскільки приміщення підвальне, то вимагає потужної вентиляційної системи, яка останнім часом була несправною. Тож довелося поставити нового додаткового вентилятора, який даватиме нормальну вентиляцію повітря. Двері із ґрат дають можливість постійно провітрювати зали.

– Із спортивного інвентаря вдалося відремонтувати лише одну бігову доріжку, – пояснює чиновник. Ремонт інших обійдеться дорожче, ніж новий станок. Та на новий інвентар грошей у бюджеті не закладалося, тому доведеться користуватися тим, що є.

Проте т.в.о. начальника відділу культури має намір здавати в оренду приміщення спортзалу одному із місцевих спортивних клубів. Одним із питань співпраці є те, що вони поставлятимуть свій професійний інвентар та працюватимуть за чітким графіком, щоб залишити час для жителів громади.

-Лише за рахунок орендної плати ми зможемо утримувати спортзал, адже культура фінансується значно менше, ніж того хотілося б, – пояснює в.о. начальника відділу культури. – Єдиний вихід шукати способи самоокупності. Маємо рішення, прийняте виконавчим комітетом про платні послуги, відповідно ми можемо офіційно здавати площі в оренду.

Михайло Євтушенко, тренер зі спортзалу, мало вірить у те, що спортивний клуб залишить час для занять на власних тренажерах для пересічних жителів громади. Остерігає, щоб не було такої ж ситуації, як у коледжі, коли студенти не мали можливості займатися у власному спортзалі й приходили в МЦКД.

Може, варто пошукати інші способи підняти рентабельність спортзалу, наприклад, створити належні умови, побудувати душові та туалет у приміщенні, замінити інвентар. а тоді й абонентну плату можна підняти.

Ліна ЯЛОВСЬКА

17.09.2019 21:10
Переглядів: 692
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.