Відомий на Тальнівщині журналіст презентував авторську книгу

23 листопада у Тальнівській центральній бібліотеці на Черкащині зібралися друзі та поціновувачі творчості журналіста, краєзнавця та письменника Валентина Гордєєва. Валентин Олександрович завітав до читальні зі своєю дружиною. Керівниця бібліотеки Оксана Кобко вручила пану Гордєєву коровай на вишитому рушникові. Нагода для такої теплої зустрічі була чудовою: побачила світ чергова книга Валентина Олександровича під назвою «Нотатки про дивні факти». Вона автобіографічна, написана у формі щоденника, з низкою цікавих розділів, які охоплюють події від минулого і до сьогодення. Як наголосив автор, у книзі він зазначив справжні імена людей, уникаючи псевдонімів. Загалом книга буде цікава як історикам, так і філологам, краєзнавцям та культурологам, учасники заходу, які вже встигли ознайомитись з «Нотатками», рекомендували прочитати це видання молоді.

– У нашій місцевості є багато унікальних місць, – зазначив Валентин Олександрович. – у цій книзі описані факти, яким немає пояснення. Ця книга – не для всіх. Вона для тих, хто думає – і дивується, – сказав Гордєєв.

Кожен сьогодні ділився враженнями від прочитаного. Так, зокрема, Людмила Циба наголосила, що Валентин Олександрович – не просто майстер слова, а майстер думки.

– Книги, які були видані родиною Гордєєвих, ми їх усі перечитували, – сказала Людмила Леонідівна. – А ця книга, «Нотатки про дивні факти», зацікавила мене тим, що тут переплітаються спогади від колишнього до сьогодення. Вразили старовинні фото – якісні, чіткі. Було цікаво почитати про брата Валентина Олександровича, про армійські будні, з книги дізнались, хто ж такий мікромайор.

У книзі, до речі, міститься і інтерв’ю з військовим та другом Валентина Олександровича Тихоном, у якому можна дізнатися про Іловайський котел.

Дякували за творчість та працю, бажали міцного здоров’я та творчої наснаги авторові й інші учасники заходу. Загалом говорили не тільки про цю книгу, а й про інші, раніше видані Валентином Олександровичем видання. Як і годиться, розмовляли за чашечкою ароматного чаю.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Театральна студія з Тальнівщини збирає кошти, щоб допомогти військовим

Читайте нас також в Telegram!

24.11.2022 10:09
Переглядів: 667
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.