«Велике будівництво» зробить одну із Тальнівських шкіл красивою - Вісті Черкащини

«Велике будівництво» зробить одну із Тальнівських шкіл красивою

Фото зі сторінки Дмитра Ляшова

Тальнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 увійшла до переліку об’єктів, що підпадають під дію загальнодержавного проєкту «Велике будівництво». Зокрема буде виконано капітальний ремонт даху та утеплено фасад будівлі. Як розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ОТГ Раїса Карман, минулого року вона була учасником ґрунтовної наради у столиці, на якій, власне, і розглядалися цей та інші проєкти. У Києві представляла Черкащину (як начальник відділу освіти громади): «Ми потрапили до одного з напрямків «Великого будівництва», – каже Раїса Михайлівна. – Це «Спроможна школа для кращих результатів». Чому саме ця школа? Бо вона має найбільшу кількість дітей у районі. Це перше, чим ми керувалися. Друге – школа святкуватиме ювілей – 50 років».
– Для нас це величезний подарунок, – каже директор школи Тарас Солошенко. – У нас була проблема: приміщення було у плачевному стані. Коли йшли дощі та були морози, плитка падала, а це – небезпека для дітей.
Тарас Васильович каже, що, оскільки багато подорожує і бачить тамтешні школи, завжди по-доброму заздрить, адже діти йдуть до ошатних закладів освіти: «Я тепер щасливий, що і наша школа буде гарною, сучасною, теплою. У нас усі вікна вже замінені, тепер буде ще й фасад утеплений. Про потребу в ремонті фасаду ми почали говорити давно, ще років 5 тому. Піднімали питання на різних рівнях. Якимось дивом ми увійшли в цю програму. Тендер виграла черкаська фірма. Зараз почалися організаційні роботи».


Зі слів Раїси Карман стало відомо, що документацію – зведений кошторисний розрахунок будівництва – виготовив ПМП «Релакс». Загальна вартість робіт складає 7,9 млн. гривень, з яких 80 % – кошти держави, 20% – з місцевого бюджету. На торгах переміг підрядник – черкаська фірма ТОВ «Паритет 777».
Хто проїздить повз школу, той вже зараз може побачити, як встановлюють ліса. На вихідних прибула бригада, яка займатиметься монтажними роботами. На даху роботи виконуватимуть 2 інші бригади. Загалом на об’єкті працюватимуть 30-40 осіб.


– Я розмовляв з керівником нашого об’єкту, – каже Солошенко. – Гарантували, що до 1 вересня школа вже буде красивою.
Попередньо на останній сесії Тальнівської міської ради Тарас Васильович зазначив: «Ми зробимо його зараз – і на 50 років, на довгий період».
До речі, на фасаді школи планують використати кольорові штукатурки. Тож вона буде різнокольоровою. Дах покриють яскравою металочерепицею.

Марина КАМІНСЬКА

11.07.2020 09:00
Переглядів: 2862
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.