В Тальному рятували літню жінку, яка кілька днів не виходила з квартири

Сьогодні, 22 квітня, до Тальнівського сектору ДСНС надійшло повідомлення від стурбованих мешканців двоповерхівки по вул. Чехова в Тальному про необхідність надання допомоги. Про це нашому виданню повідомила провідний інспектор Тальнівського сектору ДСНС Алла Коренко.

В повідомленні йшлося про те, що жителі будинку вже кілька днів не бачили свою сусідку 1933 року народження, а достукатись в квартиру не можуть – ніхто не відчиняє. На місце події терміново було направлено чергову службу на спеціальному аварійно-рятувальному автомобілі. Крім цього, прибули працівники Тальнівського відділу поліції та медики.

– По прибуттю рятувальників було встановлено, що двері дійсно замкнені, на грюкання у двері ніхто не відзивався, пошкоджень не виявлено. Працівники сектору потрапили до квартири через балкон, вдалось відсунути вікно. Виявилось, що у квартирі знаходилася літня жінка, яка впала на підлогу та потребувала допомоги – була травмована нога. Скільки вона так пролежала – невідомо. Після чого передали жінку працівникам медичної допомоги, – коментує ситуацію Алла Коренко.

Марина КАМІНСЬКА

22.04.2021 13:56
Переглядів: 912
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.