У Тальному мітингують проти підвищення тарифів на комунальні послуги - Вісті Черкащини

У Тальному мітингують проти підвищення тарифів на комунальні послуги

Сьогодні зранку, 18 січня під стінами Тальнівської міської ради пройшла акція протесту проти підвищення комунальних тарифів.

Споживачі невдоволені значним ростом цін на комунальні послуги та вимагають від влади реакції. Так, близько 30 мешканців Тального, майже пів години стояли під будівлею міськради. Мітингувальники вимагають, щоб це питання було негайно винесене на наступну сесію міської ради, яка відбудеться 20 січня.

Протестувальники висловили надію на те, що влада до них прислухається і все ж знизить тарифи, інакше пенсіонерам доведеться віддавати останні гроші лише для того, щоб оплатити комуналку. Учасники акції домовилися, якщо влада не буде ніяким чином реагувати на їхні прохання, знову вийти на протест, або перекривати своїм рухом пішохідні переходи.

– Влада високими тарифами хоче задавити простих людей. Треба виходити усім разом і добиватися тарифів доступних для оплати кожному, – каже учасник мітингу Олександр.

Додамо, що питання про «Про звернення депутатів Тальнівської міської ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації та депутатів Черкаської обласної ради щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням цін на природний газ та електроенергію, їх транспортування та розподіл» виноситься на сесію міської ради, яка відбудеться 20 січня.

Катерина КІХТЕНКО

18.01.2021 14:11
Переглядів: 3320
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.