У Тальнівській громаді запрацювали мобільні точки видачі гуманітарної допомоги

Днями до Центру гуманітарної допомоги, що в Тальному, надійшла чергова фура гуманітарного вантажу. Тонни продовольства: макарони, консерви, ковбаса, згущене молоко, борошно, крупа та підгузки, вологі серветки, дитячі гігієнічні засоби (за потребою) – було видано людям з числа внутрішньо переміщених осіб. Як і попередні рази, допомога надійшла завдяки співпраці депутата Черкаської обласної ради Ігоря Новицького та Всеукраїнської Аграрної Ради.


Лише у Тальному продуктових наборів було роздано понад 1500 штук – а це більше 12 тонн продовольства. Не забули волонтери і про внутрішньо переміщених осіб, які проживають у селах громади і не мають змоги отримати допомогу в місті. З цією метою було вирішено запровадити мобільні точки видачі гуманітарки в селах. Перший тестовий маршрут проліг у наступні села: Павлівка Перша, Криві Коліна, Корсунка, Глибочок, Лоташеве, Колодисте, Здобуток, Майданецьке, Новомайданецьке та Зеленьків.
– Рада, що вийшло долучитися! Вдячна волонтерам Володі та Іллі за допомогу, в нас вийшла гарна команда, як на мене! Дякую також за гарну організацію адміністраторам, і людям, які прийшли до нас, за взаємоповагу одне до одного. Серце болить за кожен населений пункт, що зазнав руйнувань. Хочеться обійняти кожного, – каже Анна Новицька.


Ще більше двох сотень родин змогли отримати наступного дня продовольчі набори в Гордашівці, Мошурові, Поташі, Романівці, Папужинцях, Шаулисі та Лісовому.
– Люди нас дуже тепло зустрічали. Дякували організаторам та волонтерам за турботу й доброту, – розповідає Альона Карпенко, яка возила допомогу в села. – Ми почули також про потреби людей в миючих та засобах гігієни, одягові тощо. Будемо по можливості допомагати кожній людині.


У Центрі гуманітарної допомоги запевняють, що в інші села громади мобільні групи обов’язково приїдуть після надходження нової партії гуманітарного вантажу. Загалом, гуманітарну допомогу надаватимуть доти, поки її потребуватиме хоча б одна людина.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: На Тальнівщині перейменували вулиці по селах

Читайте нас також в Telegram!

30.05.2022 09:08
Переглядів: 1448
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.