У Тальнівській громаді обрали успішних жінок - Вісті Черкащини

У Тальнівській громаді обрали успішних жінок

4 березня у Тальнівській міськраді оголосили результати конкурсу «Успішна жінка громади».

–Це конкурс новий, – зазначила начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Любов Старовойтова. – Цього року ми тільки запровадили його. Традиція хороша і, переконана, буде продовжуватися. Вважаю, що в нашій громаді дуже багато активних жінок, гідних. Рада, що ви взяли участь у цьому конкурсі, здобули перемогу. Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, успіху в діяльності, зростання, жіночого щастя.

Квіти та дипломи організатори вручили переможницям у кількох номінаціях: діячка культури та мистецтва – Олена Таран, громадська діячка – Ольга Собкович, працівниця галузі освіти і науки – Марина Дульська, керівниця підприємства – Ольга Плахотнюк, берегиня роду – Валентина Мочалка, працівниця ЗМІ – Анна Драгун, працівниця у сфері охорони здоров’я – Тетяна Ротаєнко, працівниця сфери обслуговування населення – Ірина Дерещук, працівниця малого та середнього бізнесу – Тетяна Карачун, представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування – Раїса Карман.

–Я хочу подякувати всім організаторам конкурсу, комісії, привітати жінок з прийдешнім святом, побажати весняного настрою і теплоти – в ваших серцях, в родинах – благополуччя, – сказала Марина Дульська.

 

 

Світлана САВЧЕНКО

 

04.03.2021 17:27
Переглядів: 1056
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.