У селі на Тальнівщині чоловік спалив свою дружину (відео)

У селі Колодисте на Тальнівщині 54-річний Олег Вагурін убив та спалив свою співмешканку Світлану Паласюк. Тіло загиблої знайшл вночі минулого четверга. Люди в селі підозрюють, що убивство сталося ще майже 2 тижні тому.

В день трагедії подружжя випивало. Між ними почалася сварка. Чоловік штовхнув свою дружину, від чого та впала й вдарилася головою об камінь. Аби приховати сліди злочину, вкинув бездиханне тіло у вириту біля будинку яму й спалив.

– Вони сильно зловживали. Працювали у людей за пляшку горілки, – розповідає сільський голова Олексій Сарана. – Словом, неблагополучна родина. Приїхали сюди десь років 3 тому. Буквально за 3 тижні до того, що трапилося, я розмовляв з нею. Вона отримала тоді кошти за пай. За ці гроші добряче пили. Між ними раніше були бійки. Мені говорила, що любить його і не покине. А тут мені телефонують з поліції й кажуть, що вона убита й закопана на городі.

Труп селянки знайшли правоохоронці. На місце спалення вказала зовсім інша людина, яка навіть не живе в Колодистому.

– Цей чоловік є моїм свекром, – каже Анна Вагуріна. Виходить з будинку у медичній масці. З дверей виглядає її кума. – Мого чоловіка це рідний батько. Вони не були в офіційному шлюбі. Сильно бив її. Якось зламав ногу. Досі не можу усвідомити скоєного. Разом прожили 3 роки. Увесь цей час знущався з неї. Поліцію не викликала. Боялася. Моя кума розповіла, що йшла у понеділок і бачила двох чоловіків у дверях їхнього будинку. А на городі горіло багаття. Востаннє я її бачила 2 тижні тому. Йшла п’яною. А тут така новина. Поліція розповіла, що їм про злочин повідомила якась жінка з Уманського району. Казала, що за хатою закопана обгоріла людина.

До злочину може бути причетний і брат Олега Вагуріна. Чоловік зараз переховується від поліції. Про труп повідомила родичка чоловіків. Один з них розповів про скоєне їй.

– Люди, які переносили знайдене тіло розказали, що в неї обгоріла нога, вигоріли нутрощі, – продовжує Анна. – Ми знали, що цим може закінчитися. Думали, або він її уб’є, або вона його. Свекра зловили у селі Оксанине, Уманського району. Миколу, його брата, досі не знайшли. Правоохоронці обшукали скрізь, де б він міг переховуватися. Тепер мені страшно. Маю двох дітей. Чоловік з АТО повернувся інвалідом. Зараз прикований до ліжка. Тримаю в хаті, про всяк випадок сокиру.

Будинок, де сталося убивство, розташований на одній вулиці з будинком сина. Хата виглядає занедбаною. З усіх боків густо поросли кущі бузини. На даху вмонтована супутникова тарілка. Під стіною валяються пляшки з-під пива. Поряд стоїть брудна альтанка. Одразу за нею невеликий город, на якому й спалили Світлану Паласюк. На місці, де вона була закопана чути гострий сморід розкладеного тіла й лежать його рештки.

Сусіди бачили дим від костра, але нічого не запідозрили. Раніше подружжя ніколи не розводило багаття вдома.

– Той вогонь горів в день минулого понеділка, – згадує найближча сусідка подружжя Наталія Гуріна. – Ще й мій чоловік сварився. Вогню майже не було. Лише густий дим. Запах був схожий на палену гуму із якимось іншим неприємним запахом. Такого ніколи не чула. Перед цим все було тихо. Її днів 10 взагалі не було видно. Говорила з ним, то казав, що дружина отримала 11 тисяч за пай. 6 вони пропили, а інші нібито забрала і поїхала. Він був спокійним, наче нічого не сталося. Раніше тут щодня була бійня.

Минулого четверга затриманого чоловіка привезли до села на відтворення події. Виглядав спокійним. Журналістів на територію не впустили через таємницю слідства. З підозрюваним все ж вдалося поспілкуватися. Каже, жалкує про вчинене.

– Вбив, бо був п’яним, – пояснює Микола Вагурін. – Вона теж. Ми постійно пили. Вона вийшла на вулицю, щось сказала мені. Я її штовхнув з порогу. Впала і вдарилася об камінь. Пішов до хати, а коли пізніше вийшов вона вже… Спалив, бо хотів сховати. Звичайно, жалкую про зроблене.

Ймовірний убивця сидітиме до суду за ґратами.

– На території Тальнівського району було вчинено злочин передбачений статтею 115 кримінального кодексу України, – коментує начальник Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури Максим Очеретяний. – Тобто, убивство. Зараз особа обґрунтовано підозрюється у вчиненні цього злочину. На цей час йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

Під час відтворення злочину син захотів побути на місці, аби подивитися батьку в очі. Проте правоохоронцям довелося відмовити атовцю. Тепер з ним він зможе побачитися на суді чи вже після винесення вироку.

Сергій РАДЧЕНКО

08.05.2020 13:48
Переглядів: 8355
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.