Театральний гурток «L-studio Pozitive» з Тальнівщини взяв призове місце на Всеукраїнському фестивалі - Вісті Черкащини

Театральний гурток «L-studio Pozitive» з Тальнівщини взяв призове місце на Всеукраїнському фестивалі

Театральний гурток «L-studio Pozitive», що діє на базі Кривоколінського Центру освіти, культури, духовності та дозвілля, неодноразово вражав Тальнівщину своїми креативними, блискучими виступами. Учасники гуртка демонструють свої хореографічні здібності та акторську майстерність через створення образів у різних хореографічних композиціях і театралізованих номерах. Незамінний керівник студії Людмила Якименко робить кожен номер унікальним, несхожим на інший – це феєрверк творчої думки, що перетворюється на маленький спектакль з цікавим сюжетом та костюмованим образом.


17 квітня учасники гуртка взяли участь в дистанційному Всеукраїнському інтернаціональному фестивалі-конкурсі «KYIV ART FEST», який відбувся в Києві. Для участі були запрошені різні творчі колективи, солісти, ансамблі всіх жанрів і напрямків.


– Про цей конкурс я дізналась випадково, побачила рекламу у Фейсбуці, – розповідає Людмила Анатоліївна. – Не роздумуючи, я зв’язалась з організатором Анною Кравцовою, яка потім переслала нам положення і анкету. Порадившись з учасниками колективу, вирішили взяти участь та представляти наш художній номер «Скажене весілля» у номінації «Стилізація», в жанрі хореографія. Критерії оцінювання номера включали в себе виконавську майстерність, композиційну побудову номера, відповідність репертуару віковій категорії, сценічність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання, підбір і відповідність музичного та хореографічного матеріалу, артистизм, розкриття художнього образу).
– Наш гурток створився недавно, тому на призові місця ми навіть не розраховували, – продовжує керівниця студії. – Хотіли просто взяти участь, бо треба з чогось починати, розвиватись. Незважаючи на те, що в конкурсі брали участь багато талановитих та професійних учасників з Києва, Львова, Харкова, Варшави, Праги та інших міст, за результатами рішення журі наш колектив з Тальнівщини зайняв ІІ місце. Коли 18 квітня на конференції в ZOOM оголосили результати, ми були неймовірно щасливі, дуже зраділи та переконались, що наші старання недаремні. Тепер ми не будемо стояти на місці, тим більше, з такою підтримкою, яка в нас є: родина Мовчанів – Володимира Петровича і Лілії Петрівни, родина Новицьких – Ігоря Валерійовича та Анни Дмитрівни. Саме завдяки їм, наш ще недосвідчений, іноді малопрофесійний колектив зміг досягнути такого високого результату. Від себе та від імені всіх учасників нашого гурту хочемо подякуємо Вам за підтримку та віру в нас, за небайдужість до творчої молоді Тальнівщини.


Конкурсну програму оцінювало незалежне журі, до складу якого входили провідні викладачі вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, заслужені діячі мистецтв України, організатори міжнародних та Всеукраїнських фестивалів. Кожен керівник мав можливість поспілкуватись з ними щодо номерів та критеріїв оцінювання виступів учасників.
– Це позитивні, розумні, талановиті люди, які готові ділитись своїм досвідом та професіоналізмом. Я, як керівник, отримала масу вражень та емоцій від спілкування. В’ячеслав Гуров, заслужений діяч мистецтв, Член національної спілки хореографів України, балетмейстер-постановник, викладач українського народно-сценічного танцю та стилізації відзначив наш колектив і сцену, на якій ми виступали – в Кривоколінському НВК. Він сказав, що ніколи б не міг подумати, що в українському селі може бути так гарно і сучасно, – добавила Людмила Якименко.

Святкова Великодня фотозона біля Кривоколінського НВК

Вітаємо учасників та керівника з високою відзнакою! Бажаємо творчого натхнення та успіхів у майбутньому!

Катерина КІХТЕНКО

30.04.2021 12:15
Переглядів: 748
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.