Тальнівській родині з трійнятами влада допомогла коштами на придбання власного будинку - Вісті Черкащини

Тальнівській родині з трійнятами влада допомогла коштами на придбання власного будинку

Вікторія та Богдан Михайленки з Тального, що на Черкащині, нещодавно стали щасливими багатодітними батьками трьох міцних хлопців-красенів. У кінці липня трійнятам вже виповнилося два місяці. Зрозуміло, що багатьом батькам буває нелегко впоратися навіть з одним малюком, що вже говорити про появу на світ трьох дітей одночасно. При цьому у сім’ї підростає ще старша донечка – п’ятирічна Уляна. Ми поцікавились, як молода мама 24-річна Вікторія Михайленко вправляється з маленькими хлопчиками.

Я звикаю до такого ритму життя і справляюсь з усіма справами сама, оскільки чоловік і свекруха весь час на роботі. Улянка мені допомагає, придивиться за ними поки я то їсти готую, то дитячий одяг перу, то ще якісь справи роблю, а їх вистачає вдосталь. Купаємо їх також ми з нею разом. А яке це «диво» уже вередливе! – промовляє нібито сварливо молода жінка, – Захарчик більш менш спокійний, а близнюки Давид і Матвій, як плачуть, то хором, і їсти хочуть нараз. Скаржитись на недоспані ночі не буду, це й так зрозуміло, це все пройде, стане легше, коли діти трохи подорослішають. Привчаю всіх до одного режиму. Хочу, щоб діти з самого народження розуміли, що інколи треба почекати, щоб поїсти чи підгузок змінити, бо я не можу відразу трьох носити на руках. Хлопці добре набирають вагу, мають гарний апетит. Хоч були недоношені, та зараз кожен важить по 4,500 кг. Дякувати Богу всі здорові», – розповідає молода мама.

Із 20-річним Богданом Михайленком, батьком трійнят, поспілкуватись не вдалось, оскільки він допізна працює на роботі (жнивує) і вдома майже не буває. Вікторія каже: «Бо ж гроші потрібні. Ще й скільки! Лише на харчування (а годують молочною сумішшю), за приблизними підрахунками – 62 баночки дитячого харчування на місяць по 300 гривень кожна, це і так вже дешевшу замовляємо. А ще ж вітаміни діткам потрібні, дитяча вода, підгузки».

Нещодавно сім’я отримала державну грошову допомогу при народженні дітей – 36 тисяч гривень: «Зараз поки нам на все вистачає. За кошти від держави придбали хорошу дитячу коляску за 20 тисяч, з якою я вже зараз ходжу на прогулянку. По черзі їх туди кладу, а Уляна приглядає за ними і підхитує, – розповідає Вікторія. – Також облаштували ліжечка, купили балдахін. А 16 тисяч, які залишились ми витрачаємо зараз, в основному, на суміші та інші дитячі потреби».

Зараз, найбільше чого чекає сім’я Михайленків – це придбання будинку у селі Лащова, на який міська рада вже виділила 50 тисяч гривень. Таку ж суму молода родина має отримати від райради. Вікторія Михайленко каже: «Вже не можемо дочекатись, коли буде повна сума для придбання нового будинку, бо ми зараз винаймаємо житло. Там діткам буде набагато краще, ще й до бабусі ближче. Дякуємо всім, хто нам допоміг і допомагає зараз».

Щоб дати раду непосидючій трійні козаків, потрібно чимало сил і терпіння, проте молода мама, не дивлячись на втому, не може натішитись своїми синочками, говорить, що має потрійне щастя!

Катерина КІХТЕНКО

09.08.2020 09:00
Переглядів: 4829
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.