Тальнівська «швидка» отримала новий автомобіль

Вчора, напередодні Дня медичного працівника, Тальнівська підстанція швидкої медичної допомоги поповнилась новим автомобілем. На урочистому заході, який відбувся в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, очільник Черкащини Олександр Скічко вручив ключі від машини нашій бригаді «швидкої». Таке авто – це врятовані життя людей.

– Автомобіль медичної допомоги класу «В», який нам передали вчора, облаштований кисневим та реанімаційним обладнанням: кардіографом, дефібрилятором, додатковими балонами кисню для ковідних пацієнтів. Комфорт для бригади також дуже важливий, адже в машині ми проводимо багато часу. Працівникам швидкої тепер стане набагато легше працювати. Вже сьогодні нова автівка буде виїжджати на ніч, – каже в. о. старшого фельдшера Тальнівської підстанції екстреної швидкої допомоги Алла Столярчук.

Додамо: за словами Столярчук, в Тальнівській підстанції швидкої медичної допомоги наразі 2 автомобілі, в яких можна проводити реанімаційні заходи. Є ще третій автомобіль, який на даний час ремонтується.

Варто зазначити, таке поповнення автопарку – не тільки на Тальнівщині. Всього 22 нових автомобілі швидкої допомоги передали медикам Черкащини.

Вісім автомобілів придбали завдяки фінансуванню з державного бюджету, 14 – власним коштом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Катерина КІХТЕНКО

 

18.06.2021 16:45
Переглядів: 816
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.