Тальнівська первинка отримала гуманітарну допомогу від міжнародної благодійної організації

Засоби захисту: рукавички, захисні костюми, маски, а також розчини-дезінфектори – таку допомогу надала 31 березня КНП «Тальнівський ЦПМСД» міжнародна благодійна організація «ADRA». Вона була заснована в США, має розгалужену систему та представлена майже у всіх країнах світу. В Україні діє з 1993 року як «ADRA Ukraine» (Адвентистське агенство допомоги та розвитку в Україні). Наразі це вже третій проект організації з забезпечення медзакладів засобами захисту та другий візит до Тального. До речі, наступним після Тального пунктом у маршруті Артема Діхтярука, керівника проектів та програм організації «ADRA Ukraine», який, власне, і привіз ящики із засобами захисту, є Західна Україна, яка, окрім стрімкого розповсюдження коронавірусу, постраждала ще й від паводків та потребує допомоги. На сертифікати, підготовлені благодійним фондом, постраждалі внаслідок стихійного лиха зможуть придбати будівельні матеріали. Однією з перших ця організація почала передавати гуманітарну допомогу на Схід України, у зону бойових дій. «Ці проекти фінансує німецький уряд, канадський, ЮНІСЕФ, офіс координації ООН з гуманітарних питань», – каже Артем та додає, що в рамках проекту чеського уряду їхня організація також привозить обладнання: пульсоксиметри, дозатори, кисневі маски, у планах – 3D принтери.

Про потреби лікарень у фонді «ADRA Ukraine» дізнаються або ж від своїх представників, які є на місцях, або ж співпрацюють із Церквами адвентистів сьомого дня, як у випадку з нашим невеличким містом.

– Ми знаємо, що все буде передано прозоро, не буде ніяких зловживань, – пояснює Діхтярук. – Буває, я заходжу до лікарні і питаю, що більше треба. Медики кажуть: «Нам не так треба бахіли, як треба костюми і маски». І ми закупляємо в новому проекті це. Хочемо в наш 4-й проект теж додати Тальне – може, вдасться привезти 3D принтер. Це буде таким маленьким гвинтиком у боротьбі з пандемією. Сподіваємось, що якийсь із цих засобів врятує чиєсь життя.

– Нам дуже приємно, що є така організація. Вони допомагають, завжди відгукуються. Ми, як церква, показуємо гарячі точки, куди вони можуть спрямувати свою допомогу, – каже пастор Церкви адвентистів сьомого дня Олег Яковенко.

 

Гуманітарній допомозі у лікарні раді: «Щиро вдячні нашим спонсорам, які нас підтримують», – сказала медсестра Руслана Поліщук.

Ольга ОСІЯНЕНКО

01.04.2021 14:13
Переглядів: 863
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.