Тальнівщина попрощалася з полеглим на війні Героєм

Вчора, 8 липня, Тальнівщину вкотре сколихнула сумна звістка.

4 липня під час артилерійського обстрілу поблизу Богородичного на Донеччині загинув 48-річний житель села Легедзине Віталій Володимирович Кузьмін (уродженець Лисянки). Чоловік брав участь в АТО у 2017-2019 роках на Донбасі, а з початком війни пішов захищати від ворога кожного з нас – 8 березня був зарахований у танкові війська ЗСУ. На передовій він був водієм-механіком.

Тальне сьогодні зустріло полеглого Героя з живими квітами та на колінах. Люди не стримували сліз, боліло усім: і рідним, і товаришам, і тим, хто прийшов провести в останню путь зовсім незнайому людину. Завдяки нашим мужнім воїнам, які стали на смерть за кожного з нас, за своє землю і її свободу там, у гарячих точках, ми щоранку можемо тут, в тилу, залишатися вдома, обіймати своїх дітей, навідувати батьків – та просто жити, незважаючи на війну, яка лютує зовсім поряд!

Віталій Володимирович, кажуть у селі, був дуже щиросердною людиною, завжди приходив на поміч, любив життя, краєвиди рідного села, займався спортом. Він був одним із тих, хто трудився на будівництві автодороги, що веде від Умані до Тального, окрім цього, працював трактористом. Сьогодні назавжди повернувся у своє рідне Легедзине. Нехай світла пам’ять про нього живе віки.

Редакція газети «Новий Дзвін» висловлює глибокі співчуття усім, хто знав Віталія Кузьміна. Царство Небесне полеглому Герою, а рідним і знайомим сил пережити тяжку втрату.

Ольга ОСІЯНЕНКО

 

09.07.2022 16:40
Переглядів: 6370
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.