Тальнівчанина жорстоко побили біля цукрозаводу - Вісті Черкащини

Тальнівчанина жорстоко побили біля цукрозаводу

Тальнівчанин Костянтин Кутвіцький звинувачує охоронця місцевого цукрозаводу в жорстокому побитті. Інцидент стався вночі, 30 червня.

Мій батько саме приїхав з Польщі. Домівка батьків якраз неподалік від заводу, – розповідає Кутвіцький. – Ми з ним посиділи, випили по чарці. Я йти додому не захотів і вирішив прогулятися по мосту. Проходив повз нижню прохідну заводу. Там стояв якийсь чоловік і з кимось сварився по телефону. Підозрюю, він був нетверезим. Побачив мене й крикнув: «А ти чого тут лазиш?». Мене це обурило. Слово за слово й він почав мене бити.

Вирвавшись Костянтин викликав поліцію. Після цього зі знайомим поїхав в Умань, аби зняти побої.

В мене зараз півобличчя немає, – скаржиться чоловік. – Добряче побите й розпухле. Я заяву написав. Той охоронець написав заяву на мене. Деякі зараз кажуть, що я потрапив на територію цукрозаводу. Навіть якби так і було, то він мене міг би просто вивести й викликати поліцію, а не бити.

За словами Кутвіцького, варта заводу нібито й раніше підіймала руку на інших тальнівчан.

Охоронець вже дав пояснення поліцейським. За його версією, Кутвіцький перебував на території підприємства.

Постраждалий вночі нібито зайшов на територію заводу, після чого виникла сварка між ним та охоронцем, – коментує речник обласної поліції Дмитро Грищенко. – Останній наніс тілесні ушкодження. Кримінальне провадження відкрите за статтею 125.

Деталі сутички поліція ще буде з’ясовувати.  Якщо провину охоронця доведуть, йому загрожуватиме штраф або й обмеження волі до 2 років.

Сергій РАДЧЕНКО

30.06.2020 16:52
Переглядів: 4881
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.