Студенти Тальнівського коледжу показали мюзикл «Ніч перед Різдвом»

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у актовій залі Тальнівського будівельно-економічного коледжу відбулася прем’єра короткометражного мюзиклу «Ніч перед Різдвом» за мотивами однойменного твору Миколи Гоголя. Лишень на сучасний лад. Спочатку ідея, а потім – сценарій та музичний супровід, створення образів та підбір акторів – усе це справа художнього керівника навчального закладу Людмили Якименко. Над підготовкою мюзиклу працювали і в будні, і в вихідні, підбирали костюми, елементи яких купували та діставали з горищ будинків бабусь та дідусів самі ж студенти. І нарешті – хвилюючий момент, прем’єра. Яскраві вбрання учасників мюзиклу вражали вишуканістю та відповідністю стилю. А яким реалістичним здавався макіяж Чорта!

У залі було людно. Тамуючи подих, кожен чекав на появу перших акторів на сцені. До речі, й над її оформленням, виготовленням зірок, сніжок, вбиранням ялинки теж попрацювали гарно.

-Від перегляду мюзиклу очікую нових вражень, – ділиться з нами перед початком мюзиклу завідувач відділення профільної школи Ольга Кулик.

-Наша вистава – як подарунок до свят та заключний акорд у році, що минає, – взяла слово художній керівник. – Тому усім бажаємо щастя, міцного здоров’я, нехай усі негаразди залишаються у році минулому. Бажаємо вам позитивних, гарних емоцій. Наші студенти – аматори цієї справи. Вони старалися. Все, що побачите – це результат копіткої праці, це їхні та мої недоспані ночі.

За сюжетом головні герої мюзиклу Оксана (Оксана Шляхтич) та Андрій (Дмитро Варгач) вирушають на Буковель відпочивати. На одній із залізничних станцій, побачивши колядників, дівчина вмовляє коханого приєднатися до гурту та трішки поколядувати. Як результат – вони запізнюються на потяг. Далі на них чекає зустріч з Чортом, Солохою, відвідини містичного закладу «Мандарин», зустріч з Феєю та мудрі поради Двірника… Енергії мюзиклу додав запальний танець дуету з Нью-Йорку (над його постановкою працювала зі студентками Ірина Присяжнюк, керівник студії «Енергія»), а ніжності – пісні у виконанні Діани Погосян, учениці 11 класу економіко-математичного ліцею, та Ангеліни Щербини, працівниці Тальнівського РБК.

-Шановні гості, викладачі! Дорогі артисти, заради вас ми працюємо і живемо. Ви – молодці. Створили для нас гарний настрій, додали наснаги на майбутнє, – звернувся до акторів керівник навчального закладу Андрій Андрющенко, щойно мюзикл завершився. – Дай, Боже, вам здоров’я, а рік наступний щоб приніс вам ті результати, на які ви сподіваєтеся і до яких прагнете. Цей мюзикл, який сьогодні ми побачили, ще раз доводить: головне – мріяти, адже мрії збуваються!

Ольга ОСІЯНЕНКО

27.12.2019 21:11
Переглядів: 770
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.