Сільським школам Тальнівщини є чим похвалитися - Вісті Черкащини

Сільським школам Тальнівщини є чим похвалитися

Напередодні Дня Знань ми поцікавилися готовністю навчальних закладів Тальнівського району до нового навчального року. І ось що дізналися.

В Заліській та Онопріївській школах відремонтували твердопаливні котли, а у Лісівській школі замінили котел. Натомість, Вишнопільська ЗОШ обзавелася додатковим котлом, який працює на альтернативних видах палива. Він значно економніший, аніж звичайний.

Тривають роботи із заміни віконних та дверних блоків, утеплення горищного перекриття в Білашківській школі. У Піщанському НВК виконано заміну 12 віконних блоків, у Корсунській ЗОШ – семи, Леґедзинській ЗОШ – два, Вишнопільській і Веселокутській ЗОШ по три. У Вишнопільській ЗОШ замінені двері головного входу на металопластикові.

У їдальнях Білашківської, Мошурівської шкіл та Глибочівського НВК замінили на підлозі плитку. Крім того, Глибочівський НВК встановили два нових умивальники та відремонтував каналізаційну систему.

Для потреб Піщанського НВК та Лісівської школи придбано морозильні камери, Кривоколінського НВК – холодильник, Кобриновогребельського НВК – електроплиту, Потаського та Піщанського НВК – кухонний посуд та інвентар.

У приміщенні Веселокутської школи облаштовано кімнати та дитячий ігровий майданчик для дошкільнят.

Ірина РОТАЄНКО

30.08.2017 09:15
Переглядів: 1110
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.