Сільські школи чекають на продукти харчування, які не отримували близько тижня

Кількома днями раніше ми писали про те, що через борги Тальнівської РДА у сільські школи не привозять продукти харчування. У райдержадаміністрації проблему, що виникла тиждень тому, обіцяли вирішити минулої п’ятниці. Телефонуємо до директорів сільських шкіл, вони говорять, що дійсно сьогодні, їм обіцяли розвести продукти харчування, але лише частині. Інші – чекатимуть до завтра.
За словами сільського кухаря однієї з районних шкіл, останній раз продукти харчування отримували ще 18 квітня. Коли ж частина їх закінчилась, то просто виходили з того що мали, або звертались за допомогою до орендарів, підприємців.
Виходячи з цієї ситуації, редакція газети «Новий Дзвін» надіслала інформаційний запит до Тальнівської РДА та Фінансового управління із запитанням про бюджетну заборгованість району по загальному та спеціальному фондах станом на 1 травня 2019 року. Адже на офіційних сторінках райдержадміністрації про величезну заборгованість майже по усіх галузях і сферах й слова не йдеться. А ситуація, що склалась із сільськими школами та виплатою зарплати технічному персоналу однозначно повторюватиметься. Адже заборгованість лише зростає, а крити її немає чим.
Триматимемо руку на пульсі новин, слідкуйте за публікаціями!
Редакція газети «Новий Дзвін» та сайту «Вісті Черкащини»
Нагадаємо : Через борги РДА у сільські школи 3 день не привозять продукти харчування





