Школярка з Тальнівщини допомагає захисникам власними силами

Взимку 11-річна Анастасія Марусенко з Мошурова на Черкащині зацікавилася плетінням з бісеру. Дівчинка розповідає, що їй дуже сподобалося це заняття, тому почала навчатися самостійно. Вона дивилася різні відео в інтернеті, як плетуть професійні рукодільниці. Потім Настя взялася до власних творчих експериментів, для цього використовувала мамин бісер, яким жінка колись вишивала картини.

Спочатку, як розповідає Настя, їй не вдавалося, але вона не зупинялася. З часом колекція власних виробів у дівчинки збільшувалася. Двом однокласницям теж до вподоби таке заняття, тому вони мали змогу обмінюватися своїми напрацюваннями.

Нещодавно ми побачили роботи юної рукодільниці у фейсбуці. Там вона пропонувала всім бажаючим придбати її вироби. Натомість, зароблені кошти, Настя збиратиме та пересилатиме для потреб наших захисників. Школярка розуміє, що це будуть незначні кошти. Проте наголошує, що хоче допомагати військовим власними силами. Зараз вона навчилася плести, до того ж робить це із задоволенням. Тому й надалі буде цим займатися, щоб свій час проводити і з цікавістю, і з користю.

– Я сама захотіла допомагати ЗСУ, своїми ж силами. Так я хоч чимось допоможу, бо дуже хочу, щоб нарешті настала перемога, – розповідає Анастасія.

Батьки постійно підтримують доньку, купують те, що вона просить. Зі слів Насті, бісеру має дуже багато, але, каже, постійно потрібно докуповувати, бо не вистачає окремих відтінків. Їй до вподоби плести вироби різних кольорів, але зараз робить здебільшого патріотичні. Для продажу має кільця, чокери на шию та браслетики. Дівчинка зізнається, що отримала вже кілька замовлень від односельців та із задоволенням чекає ще.

Загалом Настя дуже активна. Якось навіть долучалася до прибирання майбутнього парку у селі. Бо, як каже сама, хоче, щоб тут, де вона живе, була сучасна і красива зона відпочинку, щоб можна було зустрічатися та гуляти з друзями. Нині Настя дуже сумує за школою і надіється, що все ж з вересня зможе бігати на уроки. Також юна рукодільниця має мрію – стати власницею автосалону, спочатку придбати автівку батькам, потім всім родичам і собі. Проте перед тим, вона працюватиме кондитером, а з часом майстринею манікюру. Все це для того, щоб попередньо заробити кошти на власний автосалон.

Побажаємо маленькій мрійниці, щоб здійснилися її бажання, щоб якнайшвидше всі діти України мали можливість жити у вільній, мирній, квітучій та прогресивній державі.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Володимир Мовчан придбає у Тальнівську лікарню обладнання європейського рівня

Читайте нас також в Telegram!

 

05.07.2022 10:25
Переглядів: 971
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.