Псевдомедик виманила у ветерана чималу суму грошей

Минулого тижня невідома шахрайка в Тальному спустошила гаманець пенсіонера на три тисячі.

А сталося все так – молода жінка, зодягнена в білий халат, пройшлася по людях літнього віку із «запланованим медоглядом». Деякі пенсіонери, засумнівавшись в достовірності такого огляду, не впустили аферистку до свого житла. А от 97-річний ветеран війни з провулку Горького без будь яких вагань запросив гостю до будинку.

– Дідусь уже старенький, погано бачить і чує. Вірить усім, як мала дитина, а ця нахаб» Бога не побоялася і скористалася його немічністю, – говорить сусідка постраждалого.

Розігравши сцену медичного огляду, псевдомедсестра налякала дідуся, мовляв, той дуже хворий і йому негайно потрібний спеціальний апарат. Старенький навіть не зрозумів толком, яку чудо-техніку йому слід придбати.

Для того, щоб пенсіонерові «полегшити життя», аферистка запропонувала допомогу, сказавши що сама замовить апарат в інтернеті. Але для цього дідусь має дати їй три тисячі гривень. Чоловік, не довго думаючи, віддав вказану суму, після чого та зникла геть.

Цього ж дня ще кілька пенсіонерок із провулку Горького бачили біля своїх помешкань жінку в медичному одязі, яка намагалася потрапити до їхніх дворів. Проте одна з них не відкрила двері, а в іншої аферистку налякав собака.

Наразі ветеран війни навіть не може описати зовнішності тієї, яка добряче потрусила його гаманець, а інші очевидці пам’ятають лише білий халат та темноволосу жінку.

Ірина РОТАЄНКО

31.07.2018 12:31
Переглядів: 1132
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.