Про те, як у Тальному готувалися до Великодня діти з особливими потребами - Вісті Черкащини

Про те, як у Тальному готувалися до Великодня діти з особливими потребами

До Великодніх свят ретельно готуються всі. Це релігійне свято гуртує дітей та дорослих. Адже має свої традиційні страви, у приготуванні яких цікаво брати участь всім. До прикладу, як правильно випікати паски навчалися вихованці Відділення денного догляду та реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, що в Тальному. 9 вихованців цього закладу із задоволенням та неймовірною цікавістю займалися випічкою.Тепер вони знають, як потрібно робити опару, замішувати тісто, вистоювати його в формах і випікати таку духмяну і смачну паску.

За словами Людмили Павлової, керівниці цього закладу, її вихованці із задоволенням працюють з тістом. Таким чином, вони отримують нові знання та позитивні емоції, а для них це необхідно, адже вони «особливі» діти.
– Всі наші діти пішли додому з пасочками. Понесли свій виріб у родину з гордістю, бо вони самі його готували. Наші дітки із захопленням прикрашали кожен свою пасочку. Я наносила глазур, а вони наввипередки посипали різнокольоровими присипками, – розповідає Людмила Миколаївна. – І ще раз дякую Ігорю Новицькому, депутату Черкаської обласної ради. Завдяки тому, що він забезпечив нас борошном, ми можемо частіше готувати різну випічку.

Ольга МОСКАЛЕНКО

30.04.2021 16:32
Переглядів: 1017
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.