Потрібна термінова допомога: 3-місячна крихітка з Глибочка чіпляється за життя з усіх сил

У квітні цього року ми публікували статтю про новонароджених дівчаток – Вероніку та Вікторію Томенко з Глибочка, що на Тальнівщині, які з’явилися на світ 11 квітня. На жаль, одна з крихіток – Вікторія –народилася із важкою вродженою вадою кишківника і їй через кілька діб після народження провели першу операцію. Відтоді і до сьогоднішнього дня дівчинка знаходиться на лікуванні у реанімаційному відділенні Черкаської обласної дитячої лікарні. Зі слів мами, Юлії Томенко, лікарі роблять все можливе, аби її донечка жила. Скоро їй виповниться 4 місяці.

– Зараз Віка важить 3800 кг, – каже Юлія. – В той час, коли Ніка – 6100. Лікарі кажуть, Віку скоро переведуть до хірургічного відділення та готуватимуть до операції. Треба ще набрати в вазі. Вона в мене сильна дівчинка. Все буде добре, я вірю.

Юлія Томенко має 4-х дітей. Каже, що навідується до донечки, їздить у лікарню. Вдома їй неабияк допомагає мама – доглядає за дітьми (вдома знаходиться 3,5 місячна донечка Вероніка та ще двоє синочків віком 3 і 5 років). Сім’я вже давно вичерпала усі свої ресурси. Юлія припускає, їх може не вистачити і черкаським волонтерам, які допомагають збирати кошти на лікування Вікторії:

– На добу на медикаменти потрібно щонайменше 1200-1300 гривень, – каже молода мама. – Коштів катастрофічно не вистачає. Якщо отримую якісь гроші, не знаю, що з них залишити вдома для дітей, а що – на лікарню для Віки. На дорогу треба 300 гривень, щоб доїхати в Черкаси. То краще їх передам на ліки, ніж прокатаю.

Молода мама просто благає кожного не проходити осторонь її біди та допомогти фінансово – кожна копійка тут на рахунку, адже вона може наблизити маленьку дівчинку з таким пророчим для неї ім’ям – Вікторія (що в перекладі означає «перемога») до одужання. Проявімо милосердя до крихітки, яка так настирливо чіпляється за життя.

Кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку: №5168757413513195 (Томенко Юлія Сергіївна).

Разом з тим, Томенки будуть раді будь-якій підтримці – продуктами харчування, одягом, меблями (потрібне ліжко чи диван), речами домашнього вжитку чи засобами гігієни. Давайте допоможемо разом, бо ніхто не знає, у якій скруті можемо опинитися та які можуть спіткати біди нас самих.

Ольга ОСІЯНЕНКО

02.08.2021 12:41
Переглядів: 1722
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.