Потрібна допомога: у Черкасах рятують життя 3-місячної дитинки з Тального

Дарина та Денис Вольтман все життя прожили у Тальному. 6 лютого цього року у них народився синочок. Назвали, як і татка, Дениском. Батько 3-місячного хлопчика розповідає, що в день, коли малюк з’явився на світ, він був біля пологового. На жаль, пологи були непростими. Дитинку лікарям довелося реанімувати, а вже наступного дня хлопчика транспортували до Черкаської обласної лікарні, передали в руки неонатологів.

– Перший тиждень лікарі казали, щоб ми молилися, аби дитина просто вижила, – каже батько. – Але перед війною нас, слава Богу, допустили, щоб я дитину похрестив. І сталося чудо – дитинка вижила. Синочок був у комі. Зараз вийшов з неї, але залишається на апараті штучної вентиляції легень. Дасть Бог, все буде добре. Нас, батьків, пускають до нього. На початку лікування на тиждень витрачали в середньому 5 тисяч гривень, на даний момент (на памперси, пелюшки, серветки, інші засоби по догляду, харчування) щотижня необхідно щонайменше 1500-2000 гривень. Лікарі рекомендували не переводити дитину на якесь інше харчування. Велика 800-грамова банка суміші – знайшов найдешевше у «Епіцентрі» – коштує 560 гривень, – розповідає тато.

Сім’я Вольтман наразі вичерпала всі свої заощадження, батьки малюка кажуть, елементарно бракує коштів, аби поїхати хоч раз на тиждень до синочка, побачити та обійняти свою крихітку. Тож Дарина та Денис звертаються до всіх небайдужих людей з проханням допомогти їм врятувати найцінніше, що мають, – сина. Вони розуміють, що війна наразі виснажує кожного, однак не втрачають віри у великодушність українців, їхнє милосердя.

Давайте допоможемо малюку якнайшвидше одужати та потрапити додому, в обійми батьків.

Кошти можна перерахувати на рахунки:

Мами Дарини («Монобанк») – 5375 4141 1685 5973;

Тата Дениса («ПриватБанк») – 4731 2191 2247 5241.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Підприємець з Тальнівщини перерахував пів мільйона гривень на закупівлю пікапів для ЗСУ (ВІДЕО)

Читайте нас також в Telegram!

20.05.2022 10:11
Переглядів: 3569
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.