Підозрюваний в убивстві двох валютників з Тального просився в тероборону

Бізнесмен із Тального, якого обвинувачують у вбивстві двох валютників, на суді своєї провини не визнає і хотів, аби його відпустили в тероборону. Про це в коментарі «Про все» розповів син одного із загиблих Роман Стукан.

За словами Стукана, підсудний на засіданнях поводить себе нахабно.

– Усміхається сидить, виродок, – обурюється Роман. – Так і хочеться чимось кинути в ту єхидну посмішку. Раніше казав, що батька йому підкинули. Тепер стверджує, що іншого вбитого йому підкинули. З батьком у нього був конфлікт за 10 тисяч гривень. Місяця чотири тому намагався вдавати з себе психа, щоб його визнали неосудним. Але в нього нічого не вийшло. На одному з нещодавніх слухань просився в тероборону. Вбивця хоче захищати людей. Це нонсенс. Суддя тоді ніяк на це не відреагував.

Наступне засідання призначили на травень. Допитуватимуть свідків. Стукан сподівається, що саме в травні підозрюваному оголосять вирок. Нині йому продовжили термін перебування під вартою.

– Прокурор просить для підозрюваного максимальне покарання, – пояснює чоловік. – Тобто, довічне. Адвокатів він часто міняє, щоб затягнути процес. Останній, що зараз захищає, навіть визвірився до моєї мами. Я вже на вулиці з ним говорив. Почав оправдовуватись, що змушений захищати. Позицію обвинуваченого ми знаємо від інших людей. А на суді він від свідчень відмовляється.

На паркані будинку, де жив обвинувачений, довгий час був напис «вбивці». Після початку війни він зник. Нещодавно Роман Стукан знову його поновив.

Нагадаємо, 16 червня минулого року 54-річний Олег Стукан пішов у справах і не повернувся. Наступного дня його знайшли вбитим у багажнику власної автівки. 19 червня правоохоронці затримали ймовірного убивцю. 23 червня, біля будинку підозрюваного, поліцейські витягнули з каналізаційного колектора муміфіковане тіло іншого валютника з Тального Анатолія Чепелівського. Останній зник майже 5 років тому. Мотивом обох убивств стали гроші.

provce.ck.ua

Читайте нас також в Telegram!

07.04.2022 15:40
Переглядів: 2107
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.