Підкуп виборців та незаконна агітація та Тальнівщині - Вісті Черкащини

Підкуп виборців та незаконна агітація та Тальнівщині

Вже декілька тижнів у місцевих спільнотах інтернет-платформи Фейсбук публікується інформація від жителів Тальнівщини стосовно підкупу виборців. Людям пропонують отримати 500 гривень, якщо вони віддадуть свій голос за кандидатів від партії «Черкащани».

До редакції газети «Новий Дзвін» зателефонувала жителька Тального, яка проживає у районі щебеневого заводу. Жінка розповіла, що до неї приходила «агітаторка» Меланія Когут і не соромлячись пропонувала 500 гривень, якщо та, проголосує за «Черкащан».

За коментарями ми звернулись до Меланії Андріївни Когут. Під час особистої розмови вона прямо не зізналась у підкупі виборців, але гордо повідомила, що разом із сином Сергієм Когутом активно агітує за партію «Черкащани» у районі щебзаводу.

Хочемо нагадати, що членам виборчої комісії агітувати категорично заборонено. А Меланія Когут відкрито порушує законодавство, адже жінка є членом виборчої комісії.

У розмові з Когут, нам стало відомо, що копії паспортів громадян для участі у виборах вона разом із сином заносила у бухгалтерію підприємства, що належить кандидату у депутати від партії «Черкащани» Олександру Соколюку, якого місцеві прозвали «Мицик».

Перевіривши списки виборчих комісій, ми дізнались, що Меланія Когут потрапила до комісії від партії «Громадянська позиція», а її син від кандидата на голову ОТГ Оратовського.

Цікаво виходить, партія «Громадянська позиція», фактично є технічною, що працює лише на один результат – допомогти прийти до влади Анатолію Підгорному, Олександру Гижку, Василю Сідьку. Сценарій подібний тому, що був розіграний 5 років тому.

Схожа ситуація склалася із партією «Ветеранів Афганістану». Олексій Неділько, кандидату у депутати від даної партії, активно приймає участь у зустрічах та заходах, які проводять «Черкащани».

Вчора актив «Черкащан» організовував зустріч із виборцями у с-щі Здобуток. На вказаний час кандидати у депутати не зʼявились, адже обідали у місцевому кафе, не зважаючи на те, що здобутківці чекали їх у центрі села, неподалік того ж самого закладу. Головним спікером зустрічі був в. о. міського голови Василь Сідько, який під час виступу переплутав посаду Підгорного, обізвавши його головою адміністрації, потім забув, до якого виборчого округу вони взагалі приїхали. Останнім взяв слово Анатолій Скіченко, який серйозно підсумував зустріч фразою: «Я є номером 6 у Черкащан». Ну, тут Ви самі розумієте, «не всі валети в колоді».

Закликаємо усіх мешканців Тальнівщини свідомо підходити до свого вибору. Ті кандидати та партії, що пропонують гроші, вже попередньо їх вкрали. Зрозумійте, що у майбутньому, єдиною їхньою програмою буде повернення коштів до власних кишень. Заплативши гроші за ваш голос, нечесні кандидати з вами повністю розрахувались, тому надалі не будуть вам нічого винні. Тому чекати на розвиток та розбудову громади буде не варто.

P.S. І наостанок, особиста порада, гроші беріть, але голосуйте по совісті!

Олександр ГРИГОРУК

17.10.2020 08:07
Переглядів: 4557
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.