Пересувний кінотеатр просто неба на Тальнівщині – платформа, що об’єднує людей - Вісті Черкащини

Пересувний кінотеатр просто неба на Тальнівщині – платформа, що об’єднує людей

Приємною новиною для жителів сільських населених пунктів Тальнівщини та містян став пересувний кінотеатр з сучасним цифровим екраном, якісним звуком та зручними місцями для перегляду, який організували кандидат в депутати до Черкаської обласної ради від ПП «Слуга Народу» Ігор Новицький та кандидат на посаду голови Тальнівської ОТГ Євгеній Безталанний, який балотується від цієї ж політсили.

Безкоштовно найпершими дивилися цікавий мультфільм діти із Соколівочки ще 26-го серпня. За кілька тижнів на великому екрані, що приїздив від села й до села, подивилися мультфільм майже півтисячі дітей по всіх куточках Тальнівщини. Більше того, на кіносеанси малеча приводила батьків, бабусь та дідусів, приходили родичі та знайомі. Місце перегляду у кожному населеному пункті дуже швидко стало платформою для спілкування, гарно проведеного часу в колі друзів, місцем зустрічі та дозвілля. Згодом порадіти такому незвичайному перегляду кінострічок просто неба змогли й дорослі. «Скажене весілля» та «За двома зайцями»  – саме ці стрічки показували на екрані кінотеатру у селах та місті, починаючи з 12 вересня. Глядачі приходили із солодощами та снеками. Ділилися емоціями, що відчуття від вуличного кінотеатру такі ж, як від звичайного.

«Мені дуже сподобався такий перегляд кінокомедії. А те, що під відкритим небом та на свіжому повітрі – взагалі чудово. Не думала, що це настільки класно. І дітям добре, і дорослим. І кіно подивилася, і з подругою побачилася. Це зручно і безкоштовно. Була б рада, якби такий кінотеатр приїжджав до нас ще», – поділилася Оксана Савченко, жителька Здобутка.

Після перегляду кандидати завжди спілкувалися з відвідувачами, відповідали на їхні запитання та запрошували на дворові зустрічі. Євгеній Безталанний підсумовує, безкоштовне дозвілля для мешканців громади має бути регулярним. Тому вже планується купівля різних кінострічок на весну, коли настане теплий сезон.

Світлана САВЧЕНКО

20.10.2020 17:04
Переглядів: 652
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.