Один із популярних магазинів у Тальному перетворився на волонтерський центр

Війна показала, як мужньо боронять кожного з нас захисники України на кожній лінії фронту, як об’єднуються українці заради єдиної мрії – прогнати рашистів з України. І роблять це не тільки чоловіки, а й жінки. Сьогодні українське жіноцтво виборює Перемогу і тримається мужньо: хтось на передовій зі зброєю в руках, інші – в тилу. Багато серед них матерів військових, їхніх дружин, сестер, знайомих та незнайомців, які гуртуються і невтомно працюють: роблять тушонку, сушать інгредієнти для борщу, солять огірки, печуть пиріжки й рогалики. Взяти хоча б дружину військового з Корсунки, матерів воїнів із Павлівки Першої, жінок з тієї ж Романівки та інших сіл Тальнівщини, самого Тального.

Важко уявити, що відчувають дружини волонтерів, коли ті їдуть у «гарячі» точки до наших військових. Алла Безвітра з Тального, дружина волонтера, каже, емоції завжди стримати важко, поки чоловік Сергій у дорозі, адже долає сотні кілометрів небезпечними ділянками у кількох областях України. І так досі було не раз: «Це нема чоловіка 4 доби, то сну немає, одна тільки тривога. Телефоную й питаю, як і де він, чи все добре», – розповідає. До речі, її бутік «Вікторія», популярний у Тальному магазин одягу та взуття в районі автостанції, вже встиг перетворитися на волонтерський центр, адже саме сюди можна приносити продукти харчування – свіжі овочі та картоплю, печиво, чай, каву, цукор, мед, газовану та просту воду, солодощі, цигарки, з речей – теплі ковдри та резинові чоботи. Це те, що орієнтовно у п’ятницю Сергій Безвітрий повезе на передову на Донеччину, Луганщину та Дніпропетровщину. Звісно, для поїздки потрібне пальне і якщо можете допомогти з цим – не зволікайте і зробіть це. Окрім цього, можна допомогти на відстані.

Зробити це легко, перерахувавши посильну суму на рахунок Олени Мельник, яка їздить з Сергієм на передову: 4149 4999 9253 2786 (Мельник О.)

– Минулого разу я пиріжків понапікала, – каже Алла. – Як повернулися Олена з Сергієм, то вона казала: «Ой, як же тобі воїни дякували, ми всім по трошки завезли». Але ж не тільки я одна пироги передавала, то, значить, всім дяка від захисників за те, що долучились.

Окрім продуктів харчування та речей, у «Вікторію» можна принести і півлітрові банки. Їх родина Безвітрих збирає та передає на пункти, де готують тушонку для військових та закривають каші.

– Оголошення про збір банок я опублікувала в соцмережі. Вже відгукнулося дуже багато жителів міста і сіл, – розповідає Алла Безвітра. – Поприносили, підвезли банки у пакетах, мішках – всього близько 1000. Ось Лісове дзвонить, Романівка, на четвер привезуть допомогу. Міська рада дзвонила, казали, знайшли верблюжі ковдри. Нашим воякам вони дуже потрібні, навіть якщо мають дефекти. Там, на передовій, на це не зважають. Ви знаєте, треба потроху кругом підвозити допомогу нашим захисникам – всюди вона потрібна. Маємо допомагати, щоб наближати нашу Перемогу, – каже наостанок Безвітра.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Важлива інформація для переселенців!

Читайте нас також в Telegram!

03.08.2022 15:47
Переглядів: 1272
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.