На Тальнівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого меморіалу Героям Небесної Сотні та полеглим в АТО відбувся мітинг-реквієм, участь у якому взяли представники місцевої влади, громадських організацій, держустанов, жителі міста та району. Цей день об’єднав усіх: і молодь, і людей старшого покоління: прийшли, аби вшанувати пам’ять тих, хто загинув на Майдані рівно 6 років тому, кого підступно розстріляли (серед них – наш земляк Юрій Паращук), тих, хто віддав життя за кожного з нас на Сході держави, волонтерів, чиї життя забрала смерть.

Усіх цих людей назвали поіменно, вшанували хвилиною мовчання, їм принесли живі квіти. Побратими, воїни АТО, які не раз дивилися в очі війні і повернулися додому живими, вручили рідним пам’ятні дошки з портретами загиблих та квіти. Очі присутніх наповнилися сльозами. Лунала відома пісня «Плине кача».

Цього дня прозвучали й інші щемливі і водночас сповнені патріотичних нот пісні у виконанні місцевих творчих колективів. Голова Тальнівської РДА Олександр Цимбал на початку мітингу звернувся до людей:

– Шановні земляки! Сьогодні особливий день кожного з нас. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, вшановуємо тих, хто, не вагаючись ні на мить, віддав життя за наше майбутнє. Ми ніколи не забудемо той вирішальний і переломний момент лютого 2014-го року.

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею, він об’єднав десятки тисяч українців з різних областей і районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Їх об’єднала українська земля, бажання жити у вільній країні.

 

 

Небесна Сотня – це як символ патріотизму і найвірнішої любові до рідної землі. Серед її Героїв – і наш земляк Юрій Паращук. Сотні і тисячі найкращих синів і доньок України продовжили справу Небесної Сотні, ставши на захист цілісності держави… Зазнала тяжких втрат і Тальнівщина, оплакуючи своїх солдатів-захисників, які полягли на Сході України. Перед майбутнім поколінням, перед пам’яттю загиблих співвітчизників наше завдання і громадський обов’язок – розбудувати незалежну сильну державу, обравши шлях демократичних цінностей, єднання і миру. Слава Україні! Слава Героям Небесної Сотні!

 

 

По завершенні мітингу-реквієму усіх запросили на концерт українського фронтмена, лідера гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка.

Ольга ОСІЯНЕНКО

20.02.2020 18:10
Переглядів: 1026
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.