На Тальнівщині терміново збирають кошти на автомобіль для військових медиків

фото тематичне

Нещодавно ми інформували, що тальнівчанка Наталія Іщенко, сестра військового медика Олександра Кармана, розпочала збір коштів для придбання автомобіля. Нагадуємо, чоловік разом із побратимами тримає стрій у Сумській області. У їхній медичній бригаді нині є необхідність у транспорті для перевезення поранених. Військові медики просять земляків допомогти придбати потрібний автомобіль, який вони переобладнають під своєрідну «швидку».

Як повідомляє пані Наталія, збір коштів розпочався минулого тижня. Нині на її благодійному рахунку, який жінка відкрила саме для цього, числиться понад 9 000 грн. Іщенко вже дякує всім небайдужим, хто долучився, хто розуміє важливість такої співпраці.

Також жінка розповідає, натепер зупинилися на одному із підшуканих варіантах автівок. Зауважує, що транспорт обирали за найбільш доступною ціною. Його приблизна вартість 2 200 євро. Авто знаходиться за кордоном, тому варто враховувати ще й доставку – це плюс 600 євро.

Давайте разом допоможемо нашим військовим медикам стати мобільними, щоб вони могли впевнено та оперативно робити саме те найнеобхідніше – рятувати життя наших захисників.

Кошти для придбання автомобіля можна перераховувати на банківську карту сестри військового:

4149 4999 9085 5601 – Наталія Анатоліївна Іщенко.

Зупинимо та відкинемо ганебного ворога разом і переконаємо його в тому, що йому завжди буде зась до України!

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Військовим медикам з Тальнівщини терміново необхідний автомобіль

Читайте нас також в Telegram!

22.06.2022 16:32
Переглядів: 707
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.