На Тальнівщині розгулявся потужний буревій

24 лютого на Тальнівщину в буквальному сенсі слова налетів шалений буревій, який викорчовував дерева з корінням, валив височенні ялини, руйнував дахи. За декілька хвилин розкрило покрівлю Тальнівського РЕМу:

– Був сильний порив вітру, буквально за 5 хвилин зняло дах площею 400 м2 і поклало на землю. З людей, слава Богу, ніхто не постраждав, а машини працівників пошкоджені уламками шиферу. Завтра маємо проводити відновлювальні роботи, приїде спеціаліст з ВП «Черкасиенергоремонт» і буде оцінювати, на яку суму на даний час нанесено збитків, – коментує ситуацію керівник Тальнівського РЕМу Юрій Пашковський.

Боротися з наслідками буревію виїздили  тальнівські деесенесники.

– Виїжджали до дитячого садочка «Світлячок», що у Тальному по вул. Вільних Козаків, там на території впала ялинка. І якби полежала так довше, завалила ще б і березу. Також дорогою від райцентру до с. Майданецьке на проїжджу частину впало дерево і блокувало рух, ми поїхали і там на місці його розпиляли, прибрали з проїжджої частини. Нам зателефонував завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Сергій Копернак. Штормового попередження ми не отримували, нас ніхто не попереджав. За даними останнього повідомлення, залишаються знеструмленими 6 населених пунктів району: с. Мошурів, с. Поташ, с. Веселий Кут, с. Шаулиха, с. Папужинці та с. Лісове, – повідомляє Алла Коренко, провідний інспектор Тальнівського районного сектору ДСНС у Черкаській області.

Телефоном зв’язуємося з Сергієм Копернаком, він коментує ситуацію так:

– У нас пошкоджень багато, але вони незначні: там шиферину одну зняло, там вікно старе й гниле видушило, десь дерево впало… То така справа, вже все зробили. Обстановка нормальна.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Тальнівський РЕМ постраждав від нищівної негоди

24.02.2020 19:15
Переглядів: 1933
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.