На Тальнівщині привітали з Днем учителя ветеранів педагогічної праці

Не вперше Тальнівський РБДЮ збирає у своїй затишній оселі освітянську родину. Ось і напередодні свята Дня вчителя у тихій гавані, подалі від міського шуму учениці Тальнівської санаторної школи-інтернату Вікторія Завірюха та Юлія Звіряка з листівками зустрічали ветеранів педагогічної праці та запрошували гостей до святкової зали. Сивочолі вчителі раділи кожному знайомому обличчю, обіймали один одного, пригадували, як колись працювалося їм на педагогічній ниві.

-Це свято нас об’єднує, – поділилася під час заходу Тамара Гаюн. – Воно надихає нас. Тому хочеться жити, ставати, попри роки, молодшими в серцях і душах. І залишатися завжди вчителями та вихователями, тому що колишніх вчителів не буває.

Педагогів привітали віршами вихованці Будинку дітей та юнацтва, пісні подарували присутнім Лідія Седень («Молитва»), хор «Поріччя» (кер. Анатолій Ноздровський). Родинний дует (Микола Голуб та Катерина Баланюк) заспівав народні пісні. Майстерно затанцювали солісти клубу «Лавіта» (кер. Наталія Шевчук). А які гуморески розповідав Ігор Добріян! На адресу освітян-педагогів було сказано чимало добрих слів, лунали вітання та побажання міцного здоров’я. Голова Профспілки освітян району Людмила Нестругіна за дорученням Зінаїди Лозовської зачитала лист-привітання.

До товариства ветеранів прийняли Тамілу Бурковецьку, вчительку з Лісового. Жінка пропрацювала у школі 31 рік. Вітали сьогодні зі святом не тільки жінок-педагогів, а й чоловіків, зокрема, Івана Кващенка, Михайла Кравчука та Валерія Косенка. Згадували, як працювалося на педагогічній ниві, і Володимир Синьогуб та Микола Гурбич. Вони вручили ветеранам гостинці (кожному по пакунку борошна «Перший млин» та солодощі), з найкращими привітаннями від підприємця Володимира Мовчана. На завершення урочистої частини Тамара Гаюн роздала кожному, хто зміг прийти на зустріч, символічні квіти доброти і любові, що проростають у серці кожного вчителя. Краяли та пригощалися запашним короваєм.

-Для мене це свято – свято душі, – ділиться дорогою додому Поліна Рафальська. Вона віддала дітям 40 років свого життя. – Недалеко від мене – школа №2, тому переживаю все разом з дітьми й досі: і перший дзвінок, і коли свята які. Ідуть діти, батьки, вітаються. Така зустріч – це свято розради. Тут все дороге, всі знайомі. Дуже добре, що нас запрошують, збирають. Дякую, що організували гарне свято, що так тепло зустріли.

Ольга ОСІЯНЕНКО

04.10.2019 07:25
Переглядів: 866
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.