На Тальнівщині попрощалися з 20-річним захисником України - Вісті Черкащини

На Тальнівщині попрощалися з 20-річним захисником України

Сьогодні, 29 березня, 20-річного Дениса Кулікова поховали як Героя. 14 березня він загинув під час артилерійського обстрілу на Київщині.

Спочатку у Тальному, а потім і в селі Майданецьке, де виріс, ходив до школи, де пройшли найкращі миті його життя, люди зустрічали загиблого земляка на колінах, з прапорами і квітами: діти, молодь, старше покоління – усі. І жителі міста, і односельці не стримували сліз. «Гей, плине кача по Тисині…» – ця щемлива пісня-реквієм та вигуки молоді «Герої не вмирають» з розгорнутим у руках державним прапором врізалися ножем в душу кожного, хто прийшов у Тальному віддати шану полеглому Герою та вшанувати його пам’ять хвилиною мовчання. А «Ой, у лузі червона калина» на рідній Денису сільській вулиці вселяла кожному віру у перемогу, будила гордість за синів, які ціною власного життя боронили землю, де народилися, де зростали і мріяли.

– Денис був дуже хорошою людиною, – розповідає сусідка загиблого Галина Чечель. Жінка каже, хлопець виріс на її очах. – Він завжди захищав своїх сестричок. Тут у школу ходив, любив на рибалку бігати, трудівничок, завжди, як та бджілочка. Завжди привітається, відкритий, щирий. Про нього тільки хороші, найкращі слова можна сказати.

Вічна пам’ять та Царство Небесне Тобі, Герою! Спи спокійно, український солдате.

Редакція газети «Новий дзвін» висловлює глибокі співчуття рідним Дениса Кулікова та усім, хто його знав.

 Ольга ОСІЯНЕНКО

29.03.2022 16:23
Переглядів: 5278
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.