На Тальнівщині молоко віддають за безцінь - Вісті Черкащини

На Тальнівщині молоко віддають за безцінь

Останнім часом на Тальнівщині все більше людей нарікають на заготовачів молока. Кажуть, ніби ті свідомо занижують ціну.

– Більше заготовачам молоко не здаю, – розповідає власник корови із Колодистого. – Приймають по 4 гривні за літр. Питаю: «Чого така ціна низька?», – «Бо молоко нежирне» – відповідає. Їду в Тальне перевіряю – нормальна жирність.

Подібну історію нам розповіли і в Мошурові. Ціна там на молоко така ж – 4 гривні за літр. Більшість людей в селах вже давно перестали здавати молоко заготовачам, а продають молочну продукцію односельцям та на тальнівському базарі.

– Я вже два місяці як не здаю молоко. Наша Ромашка годує всю родину. Шкода віддавати продукцію за копійки, як не як, наробляюся біля тієї корови. Тому вирішили з чоловіком продавати сир з сметаною. Люди розкуповують миттєво. Можливо й тому, що ціну знизила. Сир по 50 гривень, а сметанку за 55 гривень віддаю. Залишаю на продаж декілька трилітрових банок молока по 25 гривень. Телефонують наперед, замовляють. Так виходить вигідніше, аніж за безцінь віддати, та ще й наслухатися, що все не так, – говорить Лариса Нечипоренко з Тального.

Таку схему вподобали більшість господарів. Хтось навіть не встигає приймати замовлення вдома, а хтось несе на базар і там все продає. Кожному доводиться по-різному.

Ірина РОТАЄНКО

08.07.2017 13:29
Переглядів: 1343
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.