На Тальнівщині діти ходитимуть в школи під час жовтої зони карантину

Відомо, що «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на Черкащині не за горами. Чи ходитимуть діти Тальнівської громади до шкіл в цей період, чи знову перейдуть на дистанційне навчання? Запитуємо про це у начальниці відділу освіти Тальнівської міської ради Раїси Карман.

– Заклад у карантинній жовтій зоні має право на функціонування за умови, якщо буде провакциновано більше 80% персоналу. У нашій громаді в загальному провакциновано 82% працівників загальноосвітніх навчальних закладів. Тож, під час карантинного режиму усі школи працюватимуть, дотримуючись протиепідеміологічних заходів. У нас є лише декілька садочків, що, можливо, підуть на дистанційне навчання. Проте, в основному, ми готові до того, щоб у жовтій зоні працювати очно, – повідомила Раїса Михайлівна.

Натомість студенти Тальнівського будівельно-економічного коледжу, ймовірно, у цей період навчатимуться дистанційно.

– Нині у нас вакциновано 65% працівників коледжу. Змусити ми нікого не можемо, бо в кожного є своя думка з приводу цього. А відповідно до тих нормативних документів, які ми маємо, звичайно, як тільки буде оголошена жовта зона, то ми підемо на карантин, якщо все ж таки не буде досягнуто 80% вакцинованих. Тому спробуємо навчатися дистанційно, хоча вже знаємо, що це неефективно, – розповів Андрій Андрющенко, директор коледжу.

Ольга МОСКАЛЕНКО

14.09.2021 16:29
Переглядів: 857
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.