На Тальнівщині 18-річного Тімура Федотова покалічив п’яний водій - Вісті Черкащини

На Тальнівщині 18-річного Тімура Федотова покалічив п’яний водій

Два тижні перебуває в лікарні 18-річний тальнівець Тімур Федотов. 8 липня його переїхав нетверезий водій. Зараз хлопець з важкими травмами готується до чергової операції.

Це мій онук. Нещодавно купили йому мотоцикл, – розповідає Анастасія Ганчук. – Він їздить до нас допомагати у село Колодисте. В той день він виїхав від нас, бо хотів потрапити на тренування з карате. Його мотоцикл великої швидкості не може розвинути. Тімур, до того ж, завжди надягає наколінники, печатки та шолом. Неподалік від базару на нього налетів водій на іншій автівці.

Винуватець аварії був п’яним.

У його крові було 2,8 проміле алкоголю, – продовжує Ганчук. – Був би тверезим, не пішов би на обгін Тімура. Онук від удару впав з мотоцикла і потрапив прямо під колеса машини. Праві рука та нога розтрощені.

Постраждалий хлопець зараз перебуває у відділенні травматології обласної лікарні.

Минулого вівторка йому вже зробили операцію на руці, – каже бабуся Тімура. – Вставили 2 пластини. У п’ятницю робили операцію на нозі. Витрачається багато грошей. На ті пластини тільки пішло понад 30 тисяч гривень. А будуть ще операції. В нього роздроблена п’ята і пальчики. Хоча тримається добре. Він у нас оптиміст.

Винуватець аварії жодної допомоги поки не надав, каже Анастасія Ганчук. Станом юнака не цікавиться.

Він одразу протверезів, коли побачив, що накоїв, – запевняє жінка. – Знаю, він з села Гордашівки. Але в нього така життєва ситуація, що ми не хочемо, аби його посадили. Але ж якби оплатив лікування. Та він сказав, що заплатить штраф за п’яну їзду, а компенсацію лише таку, яку присудить суд. Хоча першого дня обіцяв допомагати. Зараз навіть станом онука не цікавиться.

Тепер рідні постраждалого хлопця вимушені збирати кошти на його лікування. Окрім цього на нього чекає тривала реабілітація.

Просимо небайдужих допомогти та не проходити повз горе ближнього!
Реквізити для допомоги:
Ощад 5167490085614387
Поліщук Оксана (мама).

Щоб підняти  на ноги Тимура треба 200 тисяч гривень!

Сергій РАДЧЕНКО

18.07.2020 20:58
Переглядів: 7619
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.