На Черкащині дві сім’ї залишилися без даху над головою

22 серпня ввечері загорівся дах одного з будинків у селі Гордашівка, що на Тальнівщині. Як розповідає сільська адміністраторка Катерина Гресько, тут проживає дві сім’ї у різних квартирах, але під одним дахом. Так будували у колишньому колгоспі. З невідомих причин спочатку загорівся дах у Валентини Кошової, яка проживає з чоловіком, донькою та онуками. Там на горищі зберігалися тюки соломи, а потім нещадний вогонь перейшов на сусіда – Максима Колісніченка. Чоловік має дружину та малолітнього сина. Як зауважує адміністраторка, чоловік нещодавно зробив ремонт у будинку та перекрив дах металочерепицею.

Катерина Андріївна розповідає, що полум’я гасили три пожежні автомобілі. На місці також були присутні поліціянти та швидка допомога, адже була підозра, що на даху одного з будинків міг хтось бути. Проте ніхто з жителів не постраждав. Однак люди в розпачі. Вони залишилися без даху над головою, а на носі осінь, дощі та зима.

– Прошу від себе та від гордашан допомоги потерпілим. Хто чим в змозі. Бо це така біда, що не питає і може статися з кожним, – каже адміністраторка села.

Тож не будьмо байдужими та підтримаймо погорільців фінансово, щоб вони мали змогу відремонтувати будинки до зими.

Номери банківських карток постраждалих: Кошова Валентина Василівна 5167 8030 2508 2665; Колісніченко Максим Миколайович 4790 7299 4182 0276.

Ольга МОСКАЛЕНКО

25.08.2021 12:40
Переглядів: 3299
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.