Минулої п'ятниці у Тальнівській громаді відзначали День фізичної культури

Організаторами свята виступив відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради. Розпочалося воно із масового забігу, у якому взяли участь учні 8-9 класів шкіл громади та працівники міської ради. Маршрут – від МЦКД до Співочого поля.

Поки на старті збиралися охочі взяти участь у забігу, на стадіоні, що на Співочому полі, вже було гамірно. Вихованці середніх груп дитячих садочків громади змагалися між собою, хто сильніший, спритніший, вправніший у «Веселих стартах дошкільнят».

-Мені приємно, що для діток організували таке свято, – ділиться Анастасія Слободяник, мама одного з учасників спортивного свята. – Дитина задоволена, отримала море позитивних емоцій. Добре, що малечу підвезли сюди автобусом, що потурбувалися про них, не забули про водичку. Дуже сподобалося, коли діти танцювали з героєм мультфільму Сімкою. Наша команда отримала грамоту, скакалки та обручі.

Коли до фінішу прибули розчервонілі учасники забігу, розпочалося урочисте нагородження. Спершу грамоти вручили працівникам міської ради – неодноразовим переможцям з різних видів спорту, потім вчителям фізичного виховання за якісну підготовку школярів до спартакіади.

Не забули подякувати й меценатам: Володимиру Мовчану, Василю Сідьку, Олександру Гижку за підтримку у розвитку спорту громади.

Завершилося свято спортивною грою для школярів. Кожен учасник отримав скакалку, а команди – набір для бадмінтону.

Редакція газети «Новий Дзвін»

17.09.2019 12:20
Переглядів: 819
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.