Мати була свідком злочину: нові подробиці убивства на Тальнівщині (Відео)

Чоловік, який вбив свого дядька у селі Глибочок на Тальнівщині, зробив це через небажання останнього допомагати по господарству. Про це підозрюваний розповів під час обрання йому міри запобіжного заходу 9 вересня.

Він не хотів працювати. Їв, пив, – тихо каже, опустивши очі, затриманий. – Рідко взагалі працював. А я в стані афекту наробив справ. Звичайно, шкодую. Одразу не зізнався, бо злякався. На ранок побачив, що він помер. Коли все сталося, мама була вдома. Спала. Розказав їй все. Поліцію викликати не хотіла.

За мить чоловік виправився, сказавши, що мати все ж хотіла викликати правоохоронців. Не зробила цього, бо нібито пригрозив розправою.

Сама жінка раніше розповідала, що на момент побиття брата її не було вдома. Про смерть родича начебто дізналась випадково, підслухавши розмову сина.

Мати знала й була свідком даної події, – пояснює начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Вона мала розуміння, що брат помер. Через погрози сина не викликала поліцію. Але ми не відкидаємо версію про її участь певним чином у цій події. За результатами слідчих дій та експертиз зможемо надати юридичну оцінку і матері також.

Звенигородський суд вирішив тримати ймовірного зловмисника 60 діб під вартою без права застави.

Сергій РАДЧЕНКО

09.09.2021 21:04
Переглядів: 2265
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.