Машини для передової більшість СТО на Тальнівщині ремонтують безкоштовно

Неодноразово на засіданнях Ради оборони у Тальному піднімалося питання забезпечення військових Збройних Сил України транспортом. Відповідно говорили про пошук та вилучення машин на підприємствах, залучали сільгоспвиробників, ухвалювали відповідні рішення, коли йшлося про ремонт авто та придбання запчастин для них. Однак це, як кажуть, – суттєва, але лише вершина айсбергу: деякий транспорт, який військкомат відправляв з Тальнівщини військовим, проходив через руки автослюсарів. Були й ті, хто надавав вже відремонтовані машини, які пройшли техогляд.
– З перших днів війни співпрацюємо з хлопцями одного з підприємств у Тальному, – розповів нашому виданню військовий комісар Валерій Кудла. – Всі машини, вантажівки, автобуси, тягачі, напівпричепи та причепи, які ми відправляємо офіційно, вони ремонтують безкоштовно. Знаходимо запчастини, завозимо, а далі вони беруться до роботи. Зараз жнива, гаряча пора, але вони ніколи нам не відмовляють, завжди йдуть назустріч, за що їм велика вдячність, – сказав він.
Також Валерій Олександрович пояснив, що допомагають запчастинами, зокрема, підприємці у місті. Наприклад, в районі цукрозаводу є автомагазин Миколи Павленка, який завжди робить суттєві знижки на нові запчастини. А от Руслан Котик, який займається реалізацією автопокришок, надає «резину» безкоштовно: вона не нова, але добротна, ще послужить нашим захисникам на передовій. На підмогу також приходять сільгоспвиробники, які передають запчастини зі своїх господарств, теж безкоштовно.
Не можна обійти увагою і СТО міста, на яких часто-густо ремонтують легкові автівки та мікроавтобуси для військових, їх приганяють волонтери. Автослюсарі, на цих СТО не беруть за роботу ні копійки. Це їхній вклад на шляху до Перемоги. Також ремонтом авто займаються підприємства. Звісно, їх перелік ми не можемо опублікувати в час, коли йде війна, але після Перемоги, обов’язково їх назвемо. А поки передаємо усім, хто виборює Перемогу для України на своєму фронті, величезне «Дякую!» від наших захисників! Україна була, є і буде, допоки є ті, що горять серцями!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На позашляховик для військового з Тального не вистачає 54 тис. гривень

Читайте нас також в Telegram!

23.07.2022 10:00
Переглядів: 687
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.