Майстриня з Тального створює унікальні ялинкові прикраси

Наближення Нового року відчувається, коли на прилавках магазинів з’являються новорічні іграшки – різнокольорові кульки, пухнасті гірлянди і інша ялинкова мішура. На календарі середина грудня, тож саме час задуматись, як будете прикрашати своє новорічне дерево – невід’ємний атрибут свята.
Віта Тищенко з Тального на Черкащині шиє новорічні ялинкові іграшки з фетру. Вона каже, що зробити прості та красиві новорічні прикраси для новорічної ялинки чи декору будинку з цього матеріалу під силу всім. Головне – мати бажання.


– Кілька років тому з’явилась ідея прикрасити ялинку оригінальними іграшками, хотілось не такого, як у всіх, – розповідає жінка. – Я подивилась в інтернеті, як робити новорічні іграшки з фетру і вирішила спробувати, бо здібності до декоративно-прикладного мистецтва в мене були ще зі школи. В рік півня пошила в подарунок кожній дитині із класу мого сина невеличких півників з магнітами. Тепер щороку шию різні іграшки на ялинку: зірочки, ялиночки, сніговики, пряники, тваринки, також роблю з фетру панно та інші декорації. Свої роботи часто дарую рідним та знайомим. Взагалі, це чудовий подарунок на будь-яке свято.
Майстриня каже, для того щоб майбутні саморобки вийшли гарними, крім тканини, ниток та інших матеріалів, потрібно мати ще й вдалі шаблони, за якими можна зробити хороші викрійки елементів.


– Новорічні іграшки стають якимись особливо гарними, коли вони зроблені власноруч, а ще гарнішими за активної участі дітей, – каже рукодільниця. – До того ж, такі саморобні ялинкові прикраси абсолютно безпечні для малюків, на відміну від скляних іграшок. Фетр – найкращий матеріал для подібної творчості, адже має унікальні властивості. Він ідеально тримає форму, а якщо знайти досить щільний, то вироби виходять об’ємними навіть без використання наповнювача. Я замовляю його в інтернеті, бо в Тальному хоч і є, але вибір малий. За вечір можу зробити кілька іграшок, все залежить від складності і об’єму роботи. Деталі можна зшивати руками, на машинці або склеювати. Я переконана, що навіть початківці можуть легко та швидко зробити гарні новорічні іграшки з фетру власними руками. Головне – виконувати роботу акуратно і бути уважним до деталей. Тоді ніхто не зможе відрізнити домашній виріб від фабричних іграшок, які продаються у магазинах.

Катерина КІХТЕНКО

Читайте також: ”Декупаж – це моє все, моє життя”

20.12.2021 09:00
Переглядів: 1372
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.