Латання вулиць по-тальнівськи: ями «повирізали», асфальт проплатили, до дощів дотягнули - Вісті Черкащини

Латання вулиць по-тальнівськи: ями «повирізали», асфальт проплатили, до дощів дотягнули

–Я задовбався ремонтувати свою машину! – каже, м’яко кажучи, обурений водій Володимир. – Вчора колесо тут розрубав, влетів у кілька ям підряд. Ходовка накрилася одним місцем. По цих ямах вдень якось можна проскочити. А вночі –катастрофа. Хоч крила до машини чіпляй і літай! Ви подивіться, що робиться! (показує на глибокі ями – авт.). Боюся, ще пару раз проїдуся по цій убитій дорозі, від машини нічого не останеться. Чим думали наші «у руля», коли зробили таке? У мера є заступники? За що отримують зарплати? Чого тягнуть з цими ямами? Тут роботи на пару днів! Ямок цих наклепали по всій дорозі, а заляпувати так і не зібрались. Хто покриє усі мої ремонти?

Після зими і танення снігів центральні вулиці міста перетворилися на мінне поле. А від 8 квітня вони стали полем бою та боротьби авто та водіїв за виживання. На дорогах спецтехніка підготувала ямки до латання – повирізала на асфальті акуратні ями. Тепер дорога – наче сито. Втрапиш у яму – влетиш і в другу. А там і третя близенько. Ходова та покришки в машинах не витримують. Тріщать, щойно влітають у «вигризені» в асфальті фігурні ями на центральних вулицях Тального. Майже тиждень минув, відколи водії мусять перелітати через рясні вибоїни і губити на них колеса.

Від початку робіт минув майже тиждень. За прогнозами синоптиків, на нас насувається циклон зі зливами. Чому вибоїни досі не залатали та коли це зроблять, запитуємо у заступника міського голови з питань ЖКГ Олександра Маринченка:

– Сьогодні-завтра буде залатано, – каже Маринченко. – Тому що післязавтра ідуть суцільні дощі. Я знаю, що мені треба зробити, але мені то грошей не вистачає, то рук, то ще чогось. Так що вибачайте. Я так само стрибаю по цих ямах. Хотілось як краще, а вийшло як завжди. Я знаю, що в нас ямки погризені, і ми їх залатаєм. Ми проплатили асфальт і, в принципі, готові його взяти. Але питання: чи я зможу його сьогодні покласти на сухий асфальт? Висохне він до обіду чи ні? От питання в чому.

Запитали ми і про те, чому тягнули скільки днів з латанням та не скористалися цими, хай навіть 4-ма днями, коли стояла гарна погода? На що посадовець відповів: «Асфальтний завод у нас працює так, як він працює. Я зробив заявку. Мені пообіцяли, а ми не взяли його, розумієте? А тоді грошей нам не виділили, коли треба, а коли виділили, то субота, неділя. Якби не вони, то не випало б 2 дні. Все впирається в казначейства, в процедури виділення коштів. Сьогодні-завтра залатаєм, а як не залатаєм, то післязавтра ідуть суцільні дощі аж до понеділка», – сказав Олександр Васильович.

У соцмережах тальнівчани висловлюються стосовно цієї ситуації по-різному: одні пишуть, що заступник міського голови Маринченко любить тільки по лікарняних бігати, інші – що міському голові взагалі фіолетово, що центр міста наче після замінування.

Поки посадовці перекидають відповідальність з одного на іншого, водії Тальнівської громади викидають кошти на ремонт авто. До людських бід нікому немає діла. Не дарма кажуть, що асфальт починають класти, тоді, коли йдуть дощі. Мабуть, це такі місцеві нанотехнології.

 

Марта ДОВЖУК

13.04.2021 11:40
Переглядів: 1642
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.