Квіти, пісні, привітання: як у Кривих Колінах відсвяткували день вчителя - Вісті Черкащини

Квіти, пісні, привітання: як у Кривих Колінах відсвяткували день вчителя

Учні Кривоколінського НВК вирішили підготувати своїм вчителям справжній сюрприз. Склали святкову програму, влаштували невеличкий концерт. Дійство відбувалося у Центрі культури духовності та дозвілля, який, як завжди, був підготовлений до свята.


Вітати своїх вчителів піснями та віршами розпочали учні початкової школи, далі слова вдячності пролунали із уст старшокласників. Директор школи Тетяна Поправка привітала вчителів Кривоколінського НВК грамотами та дипломами, подякувала за їхні старання та перемоги:
– Шановні гості, вітаю Вас з прекрасним святом – Днем учителя! Дякую Вам усім за сумлінну роботу, – мовила зі сцени Поправка.
У цей день не забули й за досягнення учнів рідної школи – за спортивні змагання учениця 10 класу Ольга Лавріненко зі своєю командою отримала 6 нагород.
Після вручення грамот до слова запросили гостей свята Ігоря та Анну Новицьких, які прийшли привітати з Днем учителя працівників Кривоколінського НВК.


– Це дуже гарне світле свято. Приємно дізнатись, що в нашій школі є скільки досягнень. Дуже вам дякуємо, шановні вчителі! Ми зі свого боку підтримували і будемо надалі підтримувати школу, садочок. Зробимо все, щоб шкільна матеріально-технічна база поповнювалась, а діткам було тут комфортно навчатись. Адже вони – наше майбутнє!, – звернувся до присутніх Ігор Новицький, директор з економіки ТОВ «Урочище Журавське» та генеральний директор ТОВ «ОСК».


Анна Новицька подякувала вчителям за їхню величезну працю та терпіння. Побажала міцного здоров’я та витримки.
Потім голова ради ветеранів Петро Білоус узяв вітальне слово. Після щирих слів гості та запрошені слухали пісні у виконанні учнів Кривоколінського НВК.
Віддали шану поіменно педагогам, які навчали не одне покоління дітей, але, на жаль, відійшли у вічність. По закінченню свята, діти квітами привітали своїх наставників, подякували та вклонилися їм за вчительську нелегку працю.

Марина КАМІНСЬКА

07.10.2020 15:18
Переглядів: 934
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.